تعمیر پرینتر

تعمیر در محل و منزل

تعمیر در محل و منزل

۶ماه گارانتی

نمایندگی پرینتر

نمایندگی انواع پرینتر

زیرنظر اتحادیه

زیرنظر اتحادیه

تعمیرات پرینتر در تهران

وقتی پرینتر، بزرگترین دستیار کارکنان اداری، خراب می شوند، همه چیز در دفتر به هم می ریزد. اگر پرینترهایی که می‌توانیم آن‌ها را قهرمانان پنهان شرکت‌ها توصیف کنیم، نتوانند در مدت زمان کوتاهی دوباره سرپا شوند، ممکن است شرکت شما ضرر مالی زیادی را متحمل شود. ما به عنوان یاری رسان پرینترهای شما با تیم حرفه ای خود آدرس شما را می گیریم و پس از تعمیرپرینتر در اسرع وقت به آدرس شما برمی گردانیم. در صورت نیاز به تعمیر فوری پرینتر می توانید به عنوان نزدیکترین تعمیرگاه پرینتر با ما تماس بگیرید.

شماره تماس : ۰۲۱۶۱۳۲۸

پشتیبانی ۲۴ ساعت: ۰۹۱۲۴۴۷۴۱۲۹

از مشکلات رایجی که امکان دارد برای پرینتر شما رخ دهد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • برای استفاده کارآمد از پرینترها و دستگاه های کپی، باید در فواصل زمانی معینی نگهداری شوند. رایج ترین مشکل در پرینتر ها مشکل چیدن کاغذ به دلیل فرسودگی غلتک های انتخاب کاغذ پرینتر است. با تغییر پدال پرینتر ، مشکل انتخاب کاغذ پرینتر اصلاح می شود.
  • بارگذاری بیش از حد پرینت و فرسودگی فیلم فیوزینگ و غلتک های پرینتر به مرور زمان. این مشکل با تعویض فلیم فیوزر پرینتر و غلتک های پرینتر حل می شود.

پرینترهایی را که برای تعمیر و نگهداری به ما سپرده اید را  به طور کامل تعمیرات اساسی می کنیم وتمام کارهایی که نیاز است  برای کیفیت چاپ بهتر از قبیل نگهداری و تمیز کردن دستگاه باشد را انجام میدهیم تا دستگاه بتواند کیفیت چاپ روز اول را داشته باشد.

تعمیر پرینتر

شرکت  تعمیرباما ، نگهداری و تعمیر تمامی برندها و مدل های محصولات دستگاه کپی، پرینتر، اسکنر را بدون مشکل انجام می دهد. از جمله تعمیر پرینتر های لیزری اچ پی، پرینترهای جوهرافشان، پرینترهای ریبون، اسکنر، دستگاه کپی، تعمیر و تعویض خدماتی هستند که شرکت ما در آن مسلط و حرفه ای است. تمامی ایرادات موجود در این نوع محصولات توسط اعضای تیم حرفه ای ما که در این زمینه متخصص هستند در اسرع وقت برطرف می شود. تمامی پرینترها و اسکنرهایی که به شرکت ما می آیند نه تنها مشکلاتشان رفع می شود، بلکه از تمام کنترل های مکانیکی و الکترونیکی عبور می کنند و  ما استفاده بدون مشکل را برای شما تضمین می کنیم  ما در اسرع وقت سعی به رفع مشکل و تحویل  به مشتری را داریم تا در روند کار مشتری خللی ایجاد نشود.

پرینترها به دو دسته ی جوهری و لیزری تقسیم می شوند.

تعمیر پرینتر

تعمیر پرینتر جوهری

برندهای زیادی، پرینترهای کارتریجی را در دسته پرینترهای رنگی تولید کرده اند بعدها پرینترهایی با مخزن جانبی یعنی مخزن جوهر به سرعت وارد بازار شدند و در بازار بسیار مورد استفاده قرار گرفتند و از پرینترهای کارتریجی پیشی گرفتند.

پرینترهای مخزنی جوهرافشان دستگاه‌های ساده‌ای هستند و زیاد مورد استفاده قرار نمی‌گیرند، عموماً توسط کاربران در خانه یا دفاتر خانگی ترجیح داده می‌شوند. بزرگترین مشکل پرینترهای جوهری مشکلاتی است که در هد چاپ ایجاد می شود. به عبارت دیگر در زمان خاموش بودن دستگاه و یا استفاده از جوهرغیر اورجینال، مشکلی در چاپ رنگی دستگاه ایجاد می شود.

شرکت تعمیرباما برای پرینترهای جوهری نیز خدمات تعمیر پرینتر و نگهداری را ارائه می دهد و ما مشکلات نرم افزاری چنین دستگاه ها را نیز برطرف می کنیم.

پرینترها  با کارتریج جوهر، تصویر را با تکنیک جریان جوهر روی کاغذ چاپ می کنند.پرینت های رنگی را می توان از این نوع پرینترها خواند و بدون هیچ مشکلی می توان از آنها در قسمت های مختلف استفاده کرد.

شایع ترین مشکلات پرینترهای کارتریج تمام شدن کارتریج یا گرفتگی چشمی کارتریج است. برای سلامت کارتریج و چاپ، فراموش نکنید که هر چند وقت یکبار از پرینتر خود پرینت بگیرید.

تعمیر پرینتر لیزری

تکنیک چاپ  پرینترهای لیزری این گونه است  که  تصویررا به وسیله ی ماده شیمیایی پودری بر روی کاغذ چاپ کنند که با استفاده از تونرهای پودری رنگی می توان پرینت های رنگی به دست آورد. از جمله مشکلات کلی که این نوع پرینترها  دارند به غیر از تمام شدن تونر می توان به  مشکلات درام، تراشه و مشکلات مکانیکی اشاره کرد. طول عمر چاپ پرینترهای لیزری به طور قابل توجهی بیشتر از پرینترهای کارتریج است. اما مشکلات به وجود امده ی مکانیکی در این نوع پرینترها بیشتر است در شرکت ما هرگونه نقص مکانیکی و الکترونیکی در اسرع وقت انجام می شود.

شما می توانید در مورد شارژ مجدد تونر و نگهداری پرینترهای خود با ما تماس بگیرید. ما برای هر مدل پرینتری، سرویس شارژ مجدد تونر داریم.

تعمیر پرینتر لیزری

تعمیرات پرینتر

تعمیرات پرینتر اچ پی
تست و عیب یابی پرینتر اچ پی
تعمیر در محل پرینتر اچ پی

تعمیر تخصصی پرینتر

سرعت و کیفیت تعمیر پرینتر می تواند عوامل بسیار مهمی برای اتمام موفقیت آمیز مطالعات، کسب و کار، کار باشد. بنابراین بهتر است این سرویس را فقط به صنعتگران متخصصی که تجربه غنی، مهارت های خاص و مجموعه ای از ابزارهای مورد نیاز دارند، اعتماد کنید.

 رایج ترین خدمات تعمیر پرینتر عبارتند از: تعویض فریمور دستگاه، فیوزینگ، برد فرمتر، یونیت لیزر، پیکاپ کاغذ و  منبع تغذیه می باشد. با شروع کار، استاد اول از همه یک تشخیص جامع انجام می دهد. علت خرابی را شناسایی و بعد از اعلام هزینه و گرفتن تاییدیه از کاربر گرامی اقدام به تعمیر و اصلاح خطاهای موجود می کند. در پایان کار تعمیرکار پرینتر تست تمامی خرابی ها را انجام می دهد و تنها پس از اطمینان از سلامت دستگاه، پرینتر را به شما کاربر عزیز برمیگرداند.

هزینه تعمیر پرینتر

پس از تشخیص خرابی هزینه تعمیر پرینترها  با مشتری در میان گذاشته می شود و پس از تایید مشتری تعمیر اغاز می شود. هزینه عیب یابی در شرکت تعمیر باما رایگان است هزینه تعمیر پرینتر شامل قطعات و دستمزد

ما انواع مختلف تعمیر پرینتر را انجام می دهیم . با مدل های تولید کنندگان مختلف تجهیزات اداری اشنا هستیم، خواه بسیار شناخته شده باشد مثل سامسونگ، اچ پی، اپسون و برادر  یا کمتر رایج، مانند Pantum، Brother و…. متخصصان تعمیرباما با تجربه زیادی که دارند و خدمات تعمیر و نگهداری باکیفیت را برای اشخاص حقوقی و شرکت ها ارائه می دهند. اگر به پرینتر خود نیاز دارید که همیشه با کارهای اداری کنار بیاید، با ما تماس بگیرید!

عملیات فشرده تجهیزات اداری منجر به آلودگی اجتناب ناپذیر، سایش قطعات و شکستگی دستگاه ها می شود. تعمیرات انجام شده توسط صنعتگران بدون دانش تخصص خاص و یا تعمیر پرینتر توسط کاربر دلیل مشکلات جدیدی می شود. فقط یک سرویس حرفه ای می تواند عملکرد طولانی مدت بدون وقفه دستگاه را تضمین کند.

شرکت تعمیرباما با استفاده از مواد مصرفی و قطعات یدکی باکیفیت، تعمیر پرینترها را در هر مدلی انجام می دهد. متخصصان پس از دریافت درخواست تجدیدنظر آماده تشخیص و شناسایی علت نقص هستند. تعمیر ساده پرینترها، بنا به درخواست صاحب تجهیزات، در مرکز خدمات شرکت یا در محل مشتری انجام می شود. مدت زمان تعمیرات به پیچیدگی آنها بستگی دارد. شرایط پس از تست با مشتری درمیان گذاشته می شود.

مجموعه وسیعی از قطعات موجود در انبار شرکت به ما این امکان را می دهد که در کوتاه ترین زمان ممکن از بین بردن خرابی را تضمین کنیم. مهندسان خدمات تعمیرباما گواهینامه لازم هر برند را دارا می باشند، آموزش های تکمیلی لازم را در مراکز آموزشی گذرانده اند، دارای صلاحیت بالا و تجربه طولانی در این بخش خدمات هستند.

تعمیر پرینتر در چه زمانی باید انجام شود

در ادامه به بررسی زمان مناسب برای تعمیر پرینترها می پردازیم. این که شما چه زمانی نیاز دارید که تکنسین در محل شما حضور به عمل اورد و شما را ازمشکلات رها سازد را مورد بررسی قرار می دهیم. شرکت تعمیرباما با داشتن تکنسین های مجرب و دوره دیده در تعمیر هر برند تلویزیون شما را یاری می رساند.

تعمیر پرینترهای لیزری در موارد زیر ضروری است:

  • دستگاه متصل به رایانه شخصی شناسایی نمی شود.
  • ظاهر شدن رگه های سیاه یا سفید روی ورق های کاغذ در حین کپی؛
  • دستگاه گرفتن کاغذ را متوقف می‌کند، یا همزمان چندین ورق می‌گیرد.
  • تصویر پرینت گرفته شده تار است و یا پس زمینه چاپ کم رنگ است.

شما باید پرینترهای جوهرافشان را تعمیر کنید اگر:

  • هنگام چاپ، پرینتر صفحه را لکه دار می کند، جوهر از آن خارج می شود.
  • در حین گرفتن کاغذ، سر و صدای اضافی شنیده می شود.
  • هد چاپ در حین چاپ حرکت نمی کند.

تعمیر پرینترهای جوهرافشان کاملاً خاص است، بنابراین کار در مرکز خدمات شرکت انجام می شود. پس از تعمیر و تعویض اجزای لازم، پرینتر لزوماً تحت عیب یابی مکرر قرار می گیرد تا کیفیت آن تأیید شود. بر اساس این چک ها، شرکت به مشتری گارانتی می دهد.

تعمیر پرینتر در تهران

حرفه ای بودن، کیفیت بالای کار، برخورد با احترام با هر مشتری از اصول اصلی کار شرکت تعمیرباما است. این مرکز خدمات دارای تعداد کافی تکنسین و تجهیزات حرفه ای برای بازگرداندن سلامت پرینتر با هر برندی است. به هر حال، شما می توانید شرایط را به صورت جداگانه با کارمندان ما به توافق برسانید. می توانید مطمئن باشید که تعمیر پرینتر شما دقیقاً به همان اندازه که تنظیم کرده اید طول می کشد. اگر به طور ناگهانی به زمان بیشتری از برنامه‌ریزی شده نیاز داشتید، از تکنسین های ما تماسی دریافت خواهید کرد.

چرا تعمیر باما

تیم ما شامل افراد حرفه ای در زمینه کاری خود است که همیشه مشکلات را در سریع ترین زمان ممکن و در کمترین زمان ممکن حل می کنند. ما قیمت های رقابتی و پایین ترین قیمت ها را در تهران داریم، ما مستقیماً با تامین کنندگان قطعات یدکی کار می کنیم.

فهرست