تعمیرفکس سامسونگ

تعمیر فکس سامسونگ

مرکز تعمیر فکس سامسونگ، تعمیر باما ، مرکز فوق تخصصی تعمیرات با ارائه ی گارانتی می باشد . لازم به ذکر است، این مرکز وارد کننده ی قطعات اورجینال می باشد . از این رو تکنسین ها در صورت لزوم به تعویض قطعه ، حتما از قطعه ی اصل استفاده می نمایند . تعمیرات فکس سامسونگ در این نمایندگی از طریق دو آپشن انجام می شود : سرویس در محل و سرویس در مرکز. یکی از اهداف مهم نمایندگی سامسونگ در تعمیر با ما در زمینه تعمیر فکس در محل مشتری می باشد .

نمونه ای از تعمیرات فکس سامسونگ که در نمایندگی رسمی تعمیر با ما انجام می شود عبارت است از : عیب یابی و رفع عیب برد منبع تغذیه ، تنظیمات کامل دستگاه، عیب یابی و رفع عیب اتصالات لامپ ، عیب یابی و رفع ایراد بردهای الکترونیکی ، عیب یابی درام ، عیب یابی مسیر عبور کاغذ ، عیب یابی و رفع عیوب رله ها ، عیب یابی و رفع عیوب ناشی از کمرنگ شدن و پررنگ شدن تصاویر .  گسترش روزافزون وسایل الکترونیکی و افزایش نیاز کاربران برای تعمیر ما را بر آن داشت تیمی تخصصی در عرضه ی ترمیم و بازیابی تشکیل دهیم .

تعمیرات فکس سامسونگ و دیگر واحدهای تعمیرات سامسونگ

بروز ایراد و عیب در سیستم فکس، در واقع سبب بروز اختلال در ارائه خدماتی می‌گردد که در آن‌ها نیاز به دستگاه فکس است؛ بروز اشکالات در فکس‌های سامسونگ گاه سبب می‌گردد تا کاربر قادر به برقراری ارتباط نشود که این امر در دنیای مبتنی بر ارتباطات امروزی، مشکلی اساسی و جدی به حساب می‌آید. از همین‌روست که سرعت و کیفیت در تعمیرات فکس سامسونگ بسیار مهم و ضروری تلقی می‌گردد.

عیب‌یابی تخصصی و آنالیز همه جانبه قطعات اصلی و جانبی فکس های سامسونگ، تهیه گزارش فنی از اشکالات ایجاد شده در این دستگاه ها، انجام تعمیرات و سرویس های جامع سامسونگ، تعویض قطعات معیوب و از کارافتاده دستگاه با قطعات اصلی و اورجینال از جمله خدماتی است که می‌توان با حضور در مرکز تعمیرات فکس سامسونگ در سریعترین زمان و با بالاترین کیفیت از آن‌ها بهره‌مند گشت. دیگر واحدهای تعمیرات سامسونگ در بخش زیر معرفی می گردند.

تعمیرفکس سامسونگ

خدمات واحد تعمیرات فکس سامسونگ

 • حل مشکل ارسال نشدن فکس
 • تعویض قطعات معیوب فکس سامسونگ در صورت نیاز
 • رفع صدای ناهنجار دستگاه‌های فکس سامسونگ
 • برطرف کردن اختلالات دستگاه در زمان ارتباط
 • مشکل شکستگی چرخ دنده های فکس
 • تعمیر مشکل جمع شدگی کاغذ فکس در مرکز تعمیرات فکس سامسونگ
 •  تعمیرات فکس رولی سامسونگ
 • تعمیر فکس کاربنی سامسونگ
 •  فکس لیزری سامسونگ
 • تعمیرات فکس حرارتی سامسونگ و …
 • تهیه و عرضه انواع مواد مصرفی فکس رول کاربنی لیزری، فکس لیزری رنگی و …
 • فروش مواد شارژ کارتریج
 • رفع مشکل ساییدگی چرخ دنده های فکس در زمان ارسال و دریافت پیام
 • رفع مشکل قطع و وصلی ارتباط دستگاه فکس سامسونگ
 •  تهیه و عرضه مواد مصرفی نظیر تونر، درام، کارتریج و …
 • تعمیر دستگاه‌های فکس سامسونگ در محل
 • رفع مشکل کشیده نشدن کاغذ در فکس سامسونگ

خدمات تخصصی تعمیر فکس سامسونگ

تعمیرات فکس شامل اقدامات متعددی است که برحسب نوع و شدت آسیب دیدگی این دستگاه و قطعات مختلف آن انجام می شوند. تنظیم دستگاه فکس، تعمیر و تعویض برد الکترونیکی، سرویس دوره ‌ای و تمیز کردن دستگاه، تمیز کردن ترمال هد، تعمیر و تعویض قطعه فیوزینگ یا هیتر، تعمیر و تعویض قطعه کاست، تعمیر و تعویض کاغذکش، تعمیر و تعویض قطعه تغذیه کننده اتوماتیک، رفع عیب کار نکردن دستگاه و متصل نشدن آن به تلفن، تعمیر درام و…

 

تعمیر فکس سامسونگ

مشکلات رایج فکس سامسونگ

بروز اختلال در عملکرد دستگاه فکس سامسونگ مساله ای است که می تواند کارکنان شرکت و کاربران را کلافه کند و علاوه بر آن روند کاری شرکت را نیز با مشکل مواجه نماید. درست است که انجام صحیح و مناسب تعمیر فکس Samsung یکی از مواردی است که تاثیر زیادی روی عملکردهای بعدی دارد و باید توسط متخصصین این کار  در شرکت انجام گیرد، اما لزوما تمامی مشکلاتی که در دستگاه های فکس سامسونگ پیش می آیند پیچیده نیست.

در ادامه برخی ایرادات معمول فکس سامسونگ آورده شده است. فراموش نکنید که در صورتی که با دستگاه فکس و تعمیر فکس سامسونگ آشنایی کافی ندارید بهتر است برای این کار از تعمیرکاران خبره کمک بگیرید. مجموعه تعمیر با ما یکی از مراکز معتبر و با سابقه در زمینه تعمیر دستگاه فکس سامسونگ بوده و تکنسین های فنی این شرکت به پشتوانه دانش فنی خود و با کمک به روز ترین ابزارآلات حوزه تعمیرات، اقدام به تعمیر دستگاه های مشتریان محترم می نمایند، علاوه بر آن قطعات مورد استفاده در این مرکز نیز اورجینال بوده و از کیفیت بالایی برخوردارند.

مشکل چند تغذیه از فیدر اتوماتیک سند در دستگاه فکس

این مشکل یکی از مواردی معمولی است که ممکن است در دستگاه های فکس پیش بیاید. اما مساله چندین تغذیه از فیدر اتوماتیک به چه معناست؟ زمانی می گوییم دستگاه فکس این اختلال را دارد که وقتی تعدادی برگه در ADF که همان فیدر اتوماتیک است قرار می دهید دستگاه چندین برگه را به صورت همزمان به داخل می کشد. زمانی که متوجه بروز این ایراد در دستگاه فکس خود شدید باید بدانید که زمان تعویض پد جدا کننده برای تعمیر فکس سامسونگ فرا رسیده است.

کشیده نشدن برگه ها در دستگاه فکس Samsung

برخلاف مورد قبلی، در این مورد دستگاه هیچ کاغذی را به داخل نمی کشد. این مورد زمانی به وجود می آید که ایرادی در غلطک وجود دارد. این ایراد می تواند ناشی از کثیف بودن غلطک یا استهلاک آن باشد. برای رفع این مشکل و تعمیر فکس سامسونگ باید ابتدا یک پارچه تمیز و بدون پرز برداشته و آن را با WS-40 خیس کنید. سپس با این پارچه اقدام به تمیز کردن تمامی سطوح غلطک و اطراف آن بنمایید. پس از اتمام کار نیز حتما تمام سطوح را خشک کنید.

اگر مشکل کماکان برقرار بود برای تعمیر فکس Samsung باید غلطک دستگاه را تعویض کنید. برای این کار می توانید یک کیت غلطکی فید سفارش داده و آن را با غلطک قبلی که مستهلک شده تعویض نمایید. کیت غلطکی فید ADF شامل سه بخش مجزا است که عبارتند از غلطک قبل از تغذیه، غلطک فید و پد جدا کننده. توجه داشته باشید که اگر در زمینه تعمیر دستگاه فکس سامسونگ تجربه و دانش فنی کافی ندارید بهتر است برای این کار از تکنسین های ماهر کمک بگیرید.

ایجاد خطوط روی فکس ارسال شده Samsung

اگر در هنگام ارسال فکس متوجه شدید که خطوط اضافه ای روی برگه ارسال شده چاپ می شوند باید به دنبال راهی برای برطرف کردن آن باشید زیرا کار کردن با دستگاه در این حالت موجب پایین آمدن کیفیت فکس ارسالی و همچنین هدر رفتن کاغذ می شود. این مساله عموما از آن جایی ناشی می شود که مانع یا خراشی بر روی شیشه دستگاه فکس وجود دارد. برای مشخص کردن این موضوع لازم است ابتدا با دستگاه فکس خود یک کپی بگیرید، اگر خطی روی برگه مشاهده کردید از یک صفحه متن دار کپی بگیرید.

امتیازدهی
نوشتهٔ پیشین
تعمیر فکس پاناسونیک
نوشتهٔ بعدی
تعمیر پرینتر پاناسونیک

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست