نمایندگی پرینتر اپسون

نمایندگی پرینتر اپسون

پرینتر های اپسون راحت و آسان برای استفاده، بادوام، قابل اعتماد هستند، چاپ با سرعت بالا را ارائه می دهند و به شما امکان می دهند تصویری با کیفیت بالا دریافت کنید، بنابراین تعمیر پرینتر Eposon بسیار مهم است. همین ویژگی ها باعث شده است که پرینترهای لیزری به ابزارهای ضروری اداری تبدیل شوند. اما با وجود تمام ویژگی های برجسته، حتی مطمئن ترین تجهیزات نیز مستعد خرابی هستند. ما به شما پیشنهاد می کنیم که تعمیرات خود را فقط به نمایندگی پرینتر اپسون بسپارید.

تولید کنندگان مشهور و پیشرو جهانی تجهیزات اداری مجموعه عظیمی از پرینترها و دستگاه های چند منظوره با تغییرات مختلف را ارائه می دهند که در اصل عملکرد و طراحی با یکدیگر متفاوت هستند.

اپسون شریک قابل اعتمادی برای کسانی خواهد بود که برای کیفیت ارزش قائل هستند، به خود احترام می گذارند و برای رسیدن به برتری در همه چیز تلاش می کنند. اما، متأسفانه، حتی دستگاه های مشهور جهانی نیز به تدریج منبع کار خود را از دست می دهند، که با تعمیر نمایندگی پرینتر اپسون در تهران قابل بازیابی است.

ایرادات پرینتر اپسون

پر بودن مخزن مازاد جوهری

این خطا معمولاً زمانی رخ می دهد که هد تمیز کردن یا شستشوی جوهر به طور مکرر اجرا شود. پرینترهای جوهر افشان اپسون دارای مخزن مخصوصی برای جوهر اضافی هستند که در نهایت پر می شود. خالی کردن مخزن یا جایگزینی آن مورد نیاز است.

یک برگه سفید چاپ می کند

در این شرایط باید پیش زمینه این مشکل را بدانید. زیرا زمانی که پرینتر برای مدت طولانی بیکار بود و هد کاملاً خشک می شد یک چیز است. و یک چیز دیگر، اگر او پس از مداخله انسان شروع به کار کرد. برای رفع این مشکل، تشخیص نیز مورد نیاز است.

پرینتر راه راه چاپ می کند

در حدود ۸ مورد از ۱۰ مورد، این مشکل بدون تعویض هیچ قطعه ای برطرف می شود. استثنا یک چند کاره ی اپسون که ممکن است نیاز به تعویض داشته باشد. هزینه بستگی به زمان صرف شده برای کار دا رد. برای انجام کار استاندارد در موارد خاص، تعمیر اساسی مورد نیاز است، سپس هزینه به صورت جداگانه توافق می شود.

لک یا چاپ کم رنگ

گفتن چیزی بدون تشخیص سخت است. بستگی به تعداد چاپ پرینتر، جوهر، کاغذ و غیره استفاده شده دارد. همچنین طراحی دستگاه و سطح مورد نیاز کیفیت چاپ مهم است. همه چیز در اینجا باید به صورت جداگانه مورد بحث قرار گیرد.

جمع کردن کاغذ

معمولاً دلیل آن ورود اجسام خارجی به مسیر کاغذ، گیر کردن قطعات کاغذ پاره شده است. همچنین می تواند ناشی از فرسودگی غلطک های کاغذی باشد. معمولاً چنین مشکلاتی در ۹۹٪ موارد برطرف می شوند.

روشن نمی شود

اگر پرینتر اپسون روشن نشده باشد، این ناخوشایندترین وضعیت است. باز هم، ممکن است دلایل مختلفی وجود داشته باشد. از خرابی منبع تغذیه تا خرابی تقریباً تمام قطعات الکترونیک، برد، هد، کابل ها (که متناسب با هزینه یک دستگاه جدید است) . در نیمی از موارد، چنین تعمیر پرینترهای اپسون غیرعملی است، اما فقط تشخیص می تواند یک حکم دقیق بدهد.

تعمیر در نمایندگی پرینتر اپسون

تعمیر در نمایندگی پرینتر اپسون راحت و آسان ، بادوام و قابل اعتماد هستند، پرینتر اپسون چاپ با سرعت بالا را ارائه می دهند و به شما امکان می دهند تصویری با کیفیت بالا دریافت کنید. همین ویژگی ها باعث شده است که پرینترهای لیزری به ابزارهای ضروری اداری تبدیل شوند. اما با وجود تمام ویژگی های برجسته، حتی مطمئن ترین تجهیزات نیز مستعد خرابی هستند. ما به شما پیشنهاد می کنیم که تعمیرات خود را فقط به نمایندگی پرینتر اپسون بسپارید.

نمایندکی پرینتر اپسون پرینترهای لیزری و جوهرافشان اپسون، با چند کاره ها و بسیاری از مدل‌های دیگررا تعمیر می کند. در صورتی که به تعمیر پرینتر اپسون نیاز به تعویض قطعات داشته باشد، برای مشتریان این خدمات قطعات منحصراً از تامین کنندگان مورد اعتماد، در کمترین زمان ممکن و با بهترین قیمت انجام می شود. برای سفارش تعمیر پرینتر اپسون در تهران، کافیست شماره نمایندگی پرینتر اپسون را شماره گیری کنید. یک تکنسین باتجربه شما مشاوره رایگان می دهد و تمام تلاش خود را برای رفع مشکل نجام می دهد. اگر تعمیر پرینتر اپسون هنوز اجتناب ناپذیر باشد، به سرعتدر محل حضور به عمل آورده و تعمیرات را انجام می دهد.

تعمیر پرینتر اپسون در محل

نمایندگی پرینتر اپسون برای دستگاه های برند ژاپنی اپسون گارانتی و خدمات پس از گارانتی ارائه می دهد. پذیرش و تعمیر تجهیزات اپسون در مرکز خدمات مشتریان در تهران انجام می شود. اپسون در تولید دستگاه‌های تصویربرداری از جمله پرینترها و کارتریج‌ها، پروژکتورهای ۳LCD، اسکنرها و عینک‌های ویدئویی واقعیت مجازی پیشرو جهانی است. این تکنیکی است که به سازماندهی یک فرآیند کار موثر در زمینه های مختلف تجاری کمک می کند. نمایندگی پرینتر اپسون اماده ارايه خدمات در محل شما می باشد. کافی است شما برای دریافت خدمات با نمایندگی تماس بگیرید و درخواست خدمات کنید.

تعمیر پرینترهای اپسون

برند مشهور جهانی اپسون رهبر بی‌ رقیب بازار پرینترها است که کیفیت استثنایی خود را ثابت کرده است. تعمیر پرینتر اپسون همیشه تقصیر سازنده نیست، اما قاعدتاً به دلیل فرسودگی یا عدم رعایت قوانین کارکرد تجهیزات، خرابی رخ می دهد. تعمیر پرینتر اپسون در صورت خرابی مکانیکی واحدهای تغذیه کاغذ، کانکتورها و کابل ها، زمانی که دستگاه کثیف است، در صورت بروز مشکل در مخزن یا سایر واحدهای مهم دستگاه ضروری است. مهندسین مجرب سرویس ما آماده ارائه خدمات با کیفیت و سریع، پیشگیری و تعمیر انواع مدل های پرینتر و سایر تجهیزات اداری اپسون می باشند.

 

5/5 - (1 امتیاز)
نوشتهٔ پیشین
نمایندگی پرینتر hp
نوشتهٔ بعدی
نمایندگی پرینتر کانن

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست