تعمیر کاغذ خردکن

تعمیر کاغذ خردکن

در دنیای در حال توسعه و در حال تغییر ما، اگرچه پیشرفت‌های فناوری در بسیاری از زمینه‌های زندگی‌ راحتی را برای ما فراهم می‌کنند، اما موقعیت‌هایی را آشکار می‌کنند که باید در برخی مسائل به آن توجه بیشتری کنیم. اطلاعات محرمانه شرکتی، هدف افراد یا مؤسسات مخرب قرار گرفته است. برای رفع این نیاز، دستگاه های خردکن سند و خردکن های چندرسانه ای طراحی و تولید شده اند. این محصولات که معمولاً به آن ها کاغذ خردکن می گویند، با نام های کاغذ پاک کن، سند خردکن، سند خردکن نیز شناخته می شوند. در اثر استفاده مکرر یا خطای کاربر این دستگاه ها نیاز به تعمیر پیدا میکنند، شرکت تعمیر باما با تعمیر کاغذ خردکن شما با کادری مجرب و اموزش دیده در خدمت شما عزیزان می باشد.

نمایندگی تعمیر کاغذ خردکن

تعمیر کاغذ خردکن

دستگاه های خردکن اسناد فقط کاغذ را خرد نمی کنند. با توجه به ویژگی خردکن اسناد، هارددیسک هایی که اطلاعات در آن ذخیره می شوند و فضای ذخیره سازی بزرگ تری دارند را نیز خرد می کند و آنها را غیرقابل استفاده می کند. ابزار دیگری که اطلاعات در آن ذخیره می شود، بدون شک CD-DVD ها هستند. دستگاه های خردکن اسناد CD-DVD ها را نیز خرد می کنند و آنها را غیرقابل استفاده می کند. فلش مموری ها نیز می توانند به راحتی از بین بروند و در دستگاه های خردکن سند غیرقابل استفاده شوند.

کاغذ خردکن چیست؟

عملکرد کلی ماشین های کاغذ خردکن تخریب اسناد جلوگیری از مشکلات امنیتی است. یک کاغذ خردکن می تواند A4 به 15000 (پانزده هزار) قطعه و تقریبا تبدیل آن به گرد و غبار با بیش از صد مدل تبدیل کند. از طرف دیگر محصولات مولتی مدیا دارای مدل هایی با درجه محرمانه بودن بین دو تا هفت بوده و با توجه به میزان محرمانه بودن مطالب معدوم به راحتی و مطابق با استانداردها از بین می روند.

هنگام خرید دستگاه خردکن کاغذ باید به سه نکته توجه کرد.

 • درجه خرد کردن کاغذ
 • ظرفیت صفحه
 • شکل برش

اگر خردکن درست کار نمی‌کند و نیار به تعمیر کاغذ خردکن دارید، چند کار وجود دارد که می‌توانید برای عیب‌یابی آن انجام دهید. اولین چیزی که باید بررسی کنید منبع تغذیه است، مطمئن شوید که سیم برق به برق وصل است و پریز برق کار می کند. .شما می توانید با فشار دادن و نگه داشتن هر دو دکمه به مدت پنج ثانیه سعی کنید خردکن را ریست کنید. اگر این کار جواب نداد، ممکن است لازم باشد آن را برای تعمیر به یک مرکز خدمات تعمیر کاغذ خردکن ببرید.اما در بیشتر موارد درمان های خانگی ساده ای وجود دارد.

اگر هیچ یک از این راه حل ها جواب نداد، ممکن است لازم باشد لوله تغذیه خردکن و سیستم قرقره را تمیز کنید. وقتی همه چیز تمیز شد، همه اجزا را دوباره نصب کنید و در صورت لزوم، قبل از ادامه تعمیرات، دستگاه خود را دوباره تست کنید. اگر باز هم جواب نداد شما می توانید با شرکت تعمیرباما بخش تعمیر کاغذ خردکن تماس حاصل فرمایید.

مشکلات رایج خردکن ها چیست؟

تعمیر کاغذ خردکن

 • گیر کردن کاغذ
 • تیغه  شکسته
 • برش های نامناسب
 • موتور معیوب
 • گرد و غبار

در کاغذ خردکن کاغذ گیر کرده است چی کار کنم؟

اگر خردکن شما گیر کرده است، چند کار وجود دارد که می توانید برای رفع مشکل انجام دهید. اولین چیزی که باید بررسی کنید این است که آیا کاغذ واقعاً در خردکن گیر کرده است یا خیر.  سعی کنید خردکن را به صورت دستی با کشیدن دسته ها باز کنید تا باز شود. در نهایت، اگر همه این روش ها موفق نشدند، ممکن است لازم باشد به شرکت تعمیر باما بخش تعمیر کاغذ خردکن تماس بگیرید.

چرا خردکن من کار نمی کند؟

اگر موتور تیغه ها را نچرخاند خردکن کار نمی کند.یکی دیگر از مشکلات رایج این است که مکانیسم تغذیه تمام کاغذها را نمی گیرد. اگر بین تیغه ها گیر کردن کاغذ زیاد باشد، از چرخیدن و خردکردن جلوگیری می کند. در نهایت، اگر چیزی مانع ورود کاغذ به دستگاه شود، نمی تواند کار خود را انجام دهد.  شرکت تعمیر باما با تکنسین های مجرب بهترین گزینه برای تعمیر کاغذ خردکن شما می باشد.

انواع مدل های کاغذ خردکن

تعمیر کاغذ خردکن

مدل های مختلفی از کاغذ خردکن یا سند خردکن وجود دارد. این مدل ها عملکردهای متفاوتی دارند. با این عملکردها، برخی از مدل ها فقط برای کاغذ قابل استفاده هستند، در حالی که مدل های پیشرفته می توانند موادی مانند کارت های اعتباری، شناسه ها، سی دی ها، پاکت ها را خرد کنند. ضمناً گیره ها و منگنه هایی که احتمالاً بین کاغذها باقی می مانند از این دستگاه ها عبور می کنند و هیچ آسیبی به دستگاه وارد نمی شود. مدل های کاغذ خردکن در سه گروه اصلی ارزیابی می شوند.

 • کاغذ خردکن پودری

 • کاغذ خردکن صنعتی

 • کاغذ خرد کن رشته‌ای

 

امتیازدهی
نوشتهٔ پیشین
تعمیر پلاتر
نوشتهٔ بعدی
تعمیر دستگاه فتوکپی کانن

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست