شارژ کارتریج پرینتر با تونر اصلی

شارژ کارتریج پرینتر با تونر اصلی

چاپ صفحات با کیفیت بالا بستگی به شارژ کارتریج پرینتر با تونر اصلی می باشد .برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه. با ما همراه باشید.تونر ماده ای پودری شکل است .که به کمک آن عملیات چاپ انجام می شود .در مرحله چاپ تونر موجود در.کارتریج توسط پرینتر ها روی کاغذ ذوب می شوند.تونربه وسیله الکتریسیته ساکن عملیات چاپ را انجام می دهد .حتما با اصطلاح تمام شدن شارژ کارتریج آشنا هستید. و می توان گفت که این بدین معنا است. که پودر موجود در کارترج تمام شده است .که دوباره باید آن را پر کنید. .

تونر مخصوص پرینترهای لیزری می باشد. که معمولا در چهار رنگ اصلی در بازار موجود می باشد .(زرد،آبی،قرمز،مشکی) این تونر ها به صورت اختصاصی کار می کنند .طوری که هر تونر.برای مدل های خاصی از دستگاه استفاده می شود.و مواد تشکیل دهنده آن متفاوت می باشد. استفاده نادرست از تونر غیر اختصاصی و ناسازگار.با کارتریج پرینتر.باعث اختلال و خرابی در پرینتر می شود ..که در اینجا برای تعمیر پرینتر.با تونر اصلی با مجموعه با ما کپی که دارای تعمیر کاران حرفه ای.و متخصص در این زمینه می باشند .

با توجه به اینکه تونر از مواد شیمیایی ساخته می شود از آن به عنوان یک ماده سمی یاد می کنند.

تفاوت تونر اصلی با تقلی

تونر اصلی توسط شرکت سازنده یپرینتر ساخته شده است .تونر های اصلی تونر OEM  نامیده میشوند. شارژ کارتریج پرینتر با تونر اصلی نسبت به تونرهای تقلب کمی گران تر می باشند.اما تونر های اصلی با پرینتر شما سازگار می باشد و باعث بهبود عملکرد دستگاه میشود .

مزایای استفاده از تونر

استفاده از تونر اصل برای همه کاربران هزینه دارد. اما با توجه به مزایای زیادی که دارد. در دراز مدت به نفع کاربران می باشد .از مزایای استفاده می توان از عملکرد صحیح. دستگاه پرینتر ،کیفیت بالای چاپ و افزایش طول عمر پرینتر اشاره کرد .

تونر قابل استفاده در دستگاه پرینتر

تونر های موجود در بازار اکثرا تولید کشور چین و کره می باشند .این تونرها با توجه به کیفیت و ضایعات آن قیمت های متفاوتی دارند.نکات فنی یکی از نکات مهم در خرید پرینتر.و خرید کارتریج و شارژ کارتریج می باشد .

شارژ کارتریج پرینتر با تونر اصلی

چه مشکلاتی پس از شارژ کارتریج ایجاد می شود

مشکلاتی ممکن است پس از شارژ کارتریج بوجود آید .و کارشناسان می بایست آنها را مرتفع سازد عبارتند از :

  • صفحه دارای خطوط ناخواسته است.
  • قسمتی از صفحه چاپ گرفته نشود.
  • صفحه دارای پس زمینه است .
  • چاپ صورت گرفته توسط دستگاه کم رنگ می باشد .
  • رنگ ها با یکدیگر تداخل دارند.
  • کارتریج صدای نابه هنجار دارد.
  • کارتریج کاغذ را کثیف می کند.و…

شارژ کارتریج پرینتر باتونر اصلی در محل

برای دریافت خدمات شارژ کارتریج پرینتر با تونر اصلی می توانید. با مجموعه تعمیر با ما کپی  که با بیش از 20 دهه تجربه .و داشتن متخصصینی که دراین زمینه مهارت دیده اند.برای تعمیر پرینتر در محل تماس گرفته و این متخصصین در کترین زمان در محل حاضر شده.و ایرادات دستگاه شما را برطرف میکنند. که دوباره دستگاه به روز اول خود باز می گردد.

امتیازدهی
نوشتهٔ پیشین
تعمیر پرینتر در محل
نوشتهٔ بعدی
تعمیر پرینتر اچ پی

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست