تعمیرکپی ریکو

تعمیر کپی ریکو

شرکت  تعمیرباما دارای قطعات یدکی اورجینال و همچنین محصولات مرتبط (لوازم جانبی، مواد مصرفی) برای تعمیر کپی ریکو می باشد. مهندسان شرکت ما با استفاده از تجهیزات مدرن عیب یابی دقیق تجهیزات را انجام می دهند و سپس دستگاه های کپی RICOH را با هر درجه پیچیدگی تعمیر می کنند. تمام کارها با در نظر گرفتن لیست جایگزین های ضروری تنظیم شده توسط سازنده انجام می شود. این لیست شامل لیستی از مواد (قطعات و اجزای سازنده) است که پس از پایان عمر مفید آنها برای تعویض برنامه ریزی شده قرار می گیرند.

تعمیرات دستگاه کپی ریکو

اگر قطعات در مدت تعیین شده تعویض نشوند، ممکن است این تجهیزات بدون سرویس و تعویض دوره ای، قطعات فرسوده بیشتر خراب می شوند. در آینده، لازم است نه تنها قسمت خراب، بلکه کل واحدی که مسئولیت عملیات آن را بر عهده داشت، تعمیر شود. بنابراین، تعویض پیشگیرانه قطعات سودمندتر است، زیرا آنها امکان صرفه جویی در کل دستگاه یا مکانیسم را بدون منجر به تعمیرات پرهزینه می دهند. علاوه بر این، تعمیر به موقع دستگاه کپی ریکو به شما این امکان را می دهد که نه تنها هزینه ها، بلکه از خرابی جدی دستگاه نیز جلوگیری شود.

مشتریانی که از نیاز به تعویض برنامه ریزی شده قطعات یدکی توصیه شده توسط شرکت تعمیر باما مطلع می شوند، می توانند هزینه های آتی را برنامه ریزی و بودجه بندی کنند. این بدان معناست که هزینه نگهداری و تعمیر تجهیزات به طور مساوی و کاملاً طبق برنامه تأمین می شود.

شرکت ما تیمی متشکل از متخصصان معتبر از بالاترین کلاس است. همه کارکنان به طور مستقیم در RICOH CIS تحت دوره های کارآموزی و آموزش قرار گرفتند.

تعمیر تجهیزات اداری Ricoh

تعمیر کپی ریکو

خرابی تجهیزات اداری باعث کاهش بهره وری در شرکت می شود. تعمیر تجهیزات اداری ریکو در تهران را به کارکنان واجد شرایط تعمیرباما بسپارید و گارانتی خدمات و قطعات یدکی نصب شده اورجینال را دریافت کنید. ما هر دستگاهی را تعمیر می کنیم: از تعمیر پرینتر ریکو گرفته تا دستگاه های کپی بزرگ و سایر مدل های مشابه.

مشکلات رایج در تجهیزات اداری ریکو

تجهیزات در طول استفاده مداوم و فشرده خود خراب می شوند: اجزای جداگانه فرسوده شده و نیاز به تعمیر و نگهداری مداوم دارند. بی دقتی کاربر نیز منجر به از کار افتادگی دستگاه می شود. تکنسین های تعمیر کپی ریکو و سایر تجهیزات این برند را در صورت بروز مشکل تعمیر می کند از رایج ترین مشکلات این برند می شود به موارد زیر اشاره کرد:

 • برداشتن کاغذ زیاد؛
 • روشن نمی شود
 • نشانگر خطا روشن می شود؛
 • گیر کردن کاغذ، اشیاء خارجی داخل.
 • صداهای نامشخص
 • کاغذ چروک یا جویده می شود.
 • هیچ راهی برای چاپ عکس و حتی یک فایل متنی وجود ندارد.
 • چاپ دائمی فقط یک صفحه آزمایشی؛
 • اعلان عدم وجود رنگ؛
 • پس زمینه خاکستری روی سند ظاهر می شود.
 • روی سند چاپ ظاهر می شود.
 • چاپ بی کیفیت است، خیلی کم رنگ است.
 • این دستگاه فقط در یک رنگ مانند آبی یا سبز چاپ می کند.

متداول ترین مشکلاتی که تعمیرگاه تجهیزات اداری ریکو همیشه با آن مواجه است را لیست کرده ایم. توصیه می کنیم برای جلوگیری از خطر خدمات جدی تر و گران تر، تعمیر کپی ریکو را به تاخیر نیندازید.

تعمیر کپی ریکو

عیب یابی و تعمیر کپی ریکو فقط با یک تماس

با شرکت تعمیر باما با شماره ۰۲۱۶۱۳۲۸ تماس بگیرید و درخواست خود را بگذارید. یک متخصص تعمیر و نگهداری رایگان ریکو با شما تماس خواهد گرفت و سوالات لازم را برای درک علت تقریبی ایراد از شما خواهد پرسید. ما همچنین به شما مشاوره می دهیم و هزینه تقریبی کار را به شما اطلاع می دهیم. یک متخصص بدون معطلی به محل شما می آید و مشکل را در محل برطرف می کند. در شرایط به خصوص دشوار، ما تجهیزات تعمیر تجهیزات اداری ریکو را در کارگاه خود انجام می دهیم با ما تماس بگیرید و مشکلات تجهیزات اداری را برای همیشه فراموش کنید!

هزینه تعمیر کپی ریکو

در بازار تجهیزات اداری، تجهیزات اداری Ricoh شناخته شده است است. اما حتی این تجهیزات که به کیفیت معروف است، گاهی اوقات از کار می افتد. علل خرابی در عملکرد چاپگرها و دستگاه های چند منظوره می تواند کاملا متفاوت و غیرقابل پیش بینی باشد. تخلفات در حین کار دستگاه ها، استفاده از مواد مصرفی بی کیفیت، عدم نگهداری پیشگیرانه و غیره. مرکز خدمات تعمیرباما بیش از سال ها تجربه در تعمیر و نگهداری تجهیزات اداری ریکو، هم برای افراد و هم برای سازمان ها دارد.

تعمیر کپی ریکو

نگهداری و تعمیر کپی ریکو

سازنده اکیداً توصیه می کند تجهیزات اداری Ricoh را به تنهایی تعمیر نکنید، بلکه به خدمات فقط به مراکز خدمات تخصصی اعتماد کنید. مهندسان مرکز خدمات ما دانش و مهارت لازم را برای سرویس سریع و کارآمد تجهیزات شما دارند.اگر دستگاه کپی ریکو (ریکو) دارید، مطمئن باشید که ما به صورت تخصصی و سریع تمامی مشکلات آن را حل خواهیم کرد.

ما پیشنهاد می دهیم:

 • عیب یابی تجهیزات در محل یا مرکز خدمات ظرف ۳ ساعت کاری پس از تماس، در صورت خرابی دستگاه کپی؛
 • تعمیر دستگاه کپی در اسرع وقت با امکان تهیه دستگاه های کپی جایگزین برای مدت تعمیر.
 • تعمیر و نگهداری دائمی تجهیزات اداری Ricoh و برخی برندهای دیگر تحت قراردادهای بلند مدت، اگر می خواهید همیشه مطمئن باشید که دستگاه کپی شما را از کار نخواهد افتاد.
 • شارژ کارتریج و تونر برای پرینترها و دستگاه های کپی
 • حل مشکلات مربوط به تعمیر و نگهداری دستگاه کپی ریکو.

کافی است شما به ما اعتماد کنید و با شماره تلفن ۰۲۱۶۱۳۲۸ تماس بگیرید در خواست کمک کنید.

امتیازدهی
نوشتهٔ پیشین
تعمیر کپی کونیکا
نوشتهٔ بعدی
5 علت چاپ کم رنگ در چاپگر

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست