تعمیر پرینتر hp

تعمیر پرینتر hp

پرینتر
5 دیدگاه
تعمیر در محل و منزل

تعمیر در محل و منزل

۶ماه گارانتی

نمایندگی پرینتر

نمایندگی انواع پرینتر

زیرنظر اتحادیه

زیرنظر اتحادیه

پرینتر ها و ماشین های اداری انواع مختلفی دارند که پس از مدتی کار، نیاز به سرویس و یا تعمیر پیدا می کنند. خدمات تعمیر پرینتر hp خود را باید زیر نظر کارشناسان و افراد خبره در این زمینه انجام دهید. تعمیر انواع ماشین های اداری از جمله تعمیر انواع پرینتر از کارهایی است که باید توسط افراد کارشناس صورت گیرد. این کار باید با داشتن اطلاعات به روز و همچنین تجهیزات با کیفیت انجام گیرد. فرقی ندارد که پرینتر شما رنگی است یا سیاه و سفید، لیزری است یا جوهر افشان، در هر صورت شرکت هایی هستند که اینگونه خدمات را ارائه می دهند که شما باید بهترین را انتخاب نمایید.

برند  hp به خوبی در بازار تجهیزات چاپ در سراسر جهان جای گرفته است. بسیاری از شرکت ها دفاتر خود را به تجهیزات اداری این سازنده مجهز می کنند تا بتوانند تجهیزات با کیفیت بالا و مقاومت در برابر فرسودگی مناسب را دریافت کنند. نباید فکر کنید که با خرید تجهیزات گران قیمت از تعمیر پرینتر لیزری و جوهرافشان  hp جلوگیری کنید. اگر در پرینتر  hp با مشکلی مواجه شدید ، ساده ترین و مطمئن ترین راه حل این است که برای دریافت راهنمایی با مرکز خدمات تعمیرباما تماس بگیرید. متخصصان ما سالها تجربه در بازسازی تجهیزات کامپیوتری از جمله تعمیر پرینتر hp در تهران را دارند. آنها همچنین در روش ها و الگوریتم های مدرن برای تشخیص خرابی ها مهارت دارند.

ماشین های اداری از جمله لوازمی هستند که به جرات می توانیم بگوییم زندگی کاری ما را بسیار ساده تر کرده اند و انواع مختلفی از آنها در زمینه های کاری متنوعی مورد استفاده قرار می گیرند. از کامپیوتر تا ماشین تایپ و کپی، پرینتر تا اسکنر همه و همه در این گروه قرار می گیرند.

از آنجایی که این لوازم و ماشین آلات جز دستگاه های مکانیکی و مصرفی هستند، به مرور مستهلک شده و ایرادات و مشکلاتی پیدا می کنند که برای تعمیر و سرویس آنها باید به مراکز معتبر و خبره در این زمینه مراجعه نمایید. افرادی که در این شرکت ها و مراکز مشغول به کار هستند به خوبی به روش های تعمیر ماشین های اداری مسلط بوده و در صورت امکان آنها را برطرف می کنند.

تعمیر پرینتر hp

پرینتر hp

پرینتر ها از جمله تجهیزات و ماشین آلات اداری محسوب می شوند که از سال ها پیش وارد بازار شده و بسیاری از افراد در محل کار و یا خانه از آن استفاده می کنند. گاها شاهد آن هستیم که به مرور زمان این پرینتر ها دچار مشکلاتی می شوند و در آن زمان است که نیاز به تعمیر پرینتر hp خود خواهید داشت و یا حتی گاها نیاز به تعویض قطعه خواهید داشت که برای این کار باید به افراد خبره در زمینه پرینتر مورد نظر خود مراجعه نمایید تا هم عیب یابی آن به طور کامل انجام شود و هم تعمیرات و یا تعویض قطعه آن به بهترین شکل ممکن انجام شود.

دستگاه پرینتر

مشکلات و خطاهای پرینتر

گاها در کار با پرینتر با مشکلاتی مواجه می شوید که خود قادر به حل آن نبوده و نیاز دارید تا آنها را به مراکزی برای تعمیر ببرید. از جمله مشکلاتی که باعث می شود تا پای شما به مراکز تعمیر پرینتر hp باز شود می توان به موارد زیر اشاره داشت.

۱- چاپ خطوط اضافه بر روی کاغذ و یا به اصطلاح کثیف چاپ کردن

۲- گیر کردن کاغذ در زمان پرینت

۳- ایجاد کدهای خطا در پرینتر

۴- دیر چاپ شدن

۵- خطاهای در ارتباط با کارتریج پرینتر

۶- نکشیدن کاغذ به داخل پرینتر به طور خودکار برای پرینت

تعمیر پرینتر اچ پی

نمایندگی های معتبر hp

یکی از بهترین راه ها برای هرگونه سرویس و یا تعمیر پرینتر hp مراجعه به نمایندگی های معتبر اچ پی می باشد. در این مراکز تعمیرات تمامی قسمت های پرینتر شما را انجام می دهند. به طور عمده مشکلاتی که افراد با پرینتر با آن مواجه می شوند، پایین آمدن کیفیت در چاپ و یا مشکلاتی در این راه می باشد. استفاده از شارژ غیر استاندارد و یا حتی کارتریج های بی کیفیت و غیر استاندارد، کاغذهای نامرغوب، منگنه و سوزن های متصل به کاغذها و مواردی از این دست از جمله مواردی هستند که قطعا به پرینتر شما آسیب می رسانند. به منظور جلوگیری از آسیب های جدی در دستگاه خود و برای اینکه به تعمیر پرینتر به طور اساسی نیاز پیدا نکنید حتما از سرویس های دوره ای برای دستگاه خود استفاده نمایید.

پرینتر اچ پی

نحوه تعمیر پرینتر hp

تعمیر پرینتر hp از هر نوع که باشد به طور کلی بسیار شبیه به هم خواهد بود. در صورت بروز مشکل برای پرینتر شما باید به مراکز معتبر تعمیرگاهی و یا نمایندگی های اچ پی مراجعه نمایید. در این مراکز افراد ماهر و آشنا به پرینتر شما، دستگاه را بررسی کرده و از طریق پرسش هایی از شما در جریان مشکل قرار می گیرند. پس ار عیب یابی برآورد هزینه شده و در صورت تمایل دستگاه شما را تعمیر می کنند.

گاهی در این راستا نیاز به تعویض قطعه می باشد که در این صورت نیز با استفاده از بهترین و با کیفیت ترین قطعات کار انجام می شود. دلیل پیشنهاد ما برای مراجعه به مراکز معتبر در این زمینه، استفاده از قطعات اصل در این مراکز برای برطرف کردن عیب دستگاه شما می باشد.

تعمیر پرینتر

قطعات قابل تعویض در پرینتر های اچ پی

باید بدانید که به منظور تعمیر پرینتر hp گاها نیاز به تعویض قطعه خواهید داشت. از جمله قطعات قابل تعویض در این پرینتر ها می توان به موارد زیر اشاره داشت:

 • تعویض لیزر و یا کاست دستگاه
 • تعویض چرخ دنده ها
 • تعویض موتور
 • تعویض پاور
 • تعویض کاغذ کش
 • تعویض فن و صفحه کلید
 • تعویض برد دستگاه
 • تعویض کابل
 • تعویض قاب و فریم های دستگاه
 • تعویض کارتریج
 • تعویض LCD

البته موارد نام برده شده تنها بخشی از قطعات قابل تعویض در انواع پرینترهای اچ پی هستند.

هزینه های ناشی از تعمیر پرینتر hp 

قطعا مقدار هزینه تعمیر در دو نوع پرینتر لیزری و جوهر افشان متفاوت خواهد بود. بر اساس اینکه پرینتر شما رنگی است یا سیاه و سفید و یا نوع آن جوهر افشان است یا لیزری، هزینه تعمیر آن متفاوت می باشد زیرا قیمت برخی از قطعات در این پرینترها در صورت نیاز به تعویض با یکدیگر متفاوت می باشد. همچنین اجرت تعویض قطعات نیز بر اساس نوع قطعه تعویضی متفاوت خواهد بود که با هزینه کلی جمع خواهد شد.

تعمیر پرینتر hp در تهران

اگر اسناد زیادی برای چاپ جمع شده باشد و تجهیزات به طور غیرمنتظره ای از کار افتاده باشد. برای تعمیر فوری پرینترهای  hp در تهران به صورت رایگان در منزل یا محل کار با تعمیرباما تماس بگیرید . با وجود هر فوریت، کیفیت کار ما همیشه در سطح بالایی قرار دارد که ضمانت، آن را تایید می کند. برای تعمیر فوری پرینترهای لیزری یا جوهرافشان  hp در تهران کافیست با مشاورین تعمیرباما تلفنی تماس بگیرید و مدل را مشخص کرده و خرابی را توضیح دهید و تا چند ساعت دیگر دستگاه آماده استفاده خواهد شد.

هزینه تعمیر پرینتر hp

تعمیر پرینتر اچ پی

قیمت تعمیر پرینتر  hp در تهران عمدتاً به هزینه قطعات بستگی دارد. برای هر پرینتر معیوب خاص  hp ، قطعات یدکی اصلی از کاتالوگ سازنده انتخاب می شود تا از خطر بروز مشکلات در آینده جلوگیری شود. تمامی قطعات دارای گارانتی می باشد. برای اطلاع از هزینه تعمیر پرینتر  hp در تهران با مشاورین تعمیر تلفنی تماس بگیرید.

نیاز به تعمیر پرینترهای اچ پی در صورتی ایجاد می شود که تجهیزات با نقص (خطاها، لکه ها)، گیر کردن کاغذ، یا گرفتن چندین ورق به طور همزمان چاپ شوند. همچنین، یک دستگاه معیوب ممکن است صداهای نامشخصی در حین کار ایجاد کند.

تعمیر پرینتر  hp با گارانتی

مرکز خدمات ما تجربه چندین ساله در زمینه سرویس و تعمیر پرینترهای hp دارد. در طول کار ما، هزاران فرد و سازمان در تهران از خدمات تکنسین  های تعمیرباما استفاده کرده اند. ما مشتریان را از مشکلات مربوط به تعمیر و نگهداری و بازیابی پرینتر  hp برای مدت طولانی نجات می دهیم. پس از اینکه پرینتر از دستان دلسوز استاد به محل کار خود بازگشت، کافی است آن را روشن کنید و از کیفیت کار لذت ببرید.

نمایندگی پرینتر hp

کاربران پرینترها و دستگاه های همه کاره HP ممکن است با مشکلات مختلفی در هنگام کار با دستگاه های کپی مواجه شوند. پس از اینکه با نمایندگان مرکز خدمات تعمیر پرینتر اچ پی در میان گذاشتید، به طور کامل خرابی پرینتر را تشخیص داده و از شر تمام عیوب خلاص می شویم. مزایای اصلی تماس با نمایندگی پرینتر hp:

 • تشخیص حرفه ای رایگان، ۱۰۰٪ تشخیص و از بین بردن خرابی ها.
 • با حفظ سیاست قیمت گذاری پایین، برنامه های تخفیف برای مشتریان مرکز خدمات وجود دارد.
 • استفاده از قطعات و قطعات یدکی تنها با کیفیت بالا از شرکت سازنده

تعمیر پرینتر کاری است که نباید به آماتور سپرده شود و باید در یک مرکز خدمات یا نمایندگی  با تخصص مناسب انجام شود. صلاحیت بالا و تجربه چندین ساله نمایندگی پرینتر اچ پی، جدیدترین تجهیزات تخصصی و در دسترس بودن قطعات یدکی اورجینال به انها این امکان را می دهد که تعمیرات با هر پیچیدگی را به صورت حرفه ای و در سریع ترین زمان ممکن انجام دهند. هر چه که باعث خرابی شود، یک تعمیرکار حرفه ای، پرینتر HP شما را به حالت عملکرد قبلی خود باز می گرداند. متخصصان نمایندگی پرینتر اچ پی می دانند که چگونه برای هر مدل پرینتر رویکرد خاصی در نظر بگیرند.

تعمیر پرینتر اچ پی در تهران

تعمیر پرینتر اچ پی

حضور شما بیهوده اینجا نیست، حضور شما به این معنی است که تجهیزات چاپ شما خراب شده است و شما نیاز به تعمیر پرینتر اچ پی در تهران دارید. ما تعمیرکاران تجهیزات اداری با تجربه داریم که در این زمینه فعالیت می کنند. پرینترهای Hp به ندرت نیاز به تعمیر، نگهداری و تمیز کردن دارند. مرکز خدمات تعمیرباما  برای تعمیر پرینترهای اچ پی  با کیفیت، خدمات تعمیر در محل را ارائه می دهد، به این معنی که متخصص به سرعت به آدرس مشخص شده در تهران می رسد و تجهیزات اداری را سرویس می کند.

تعمیر پرینتر اچ پی

چاپگرهای لیزری اچ پی به دلیل قابلیت اطمینان و بی تکلف بودن در کار، مورد توجه بسیاری از کاربران خصوصی و شرکتی در سراسر جهان قرار گرفته اند. با این حال، گارانتی ابدی نیست و دیر یا زود هر پرینتری نیاز به تعمیر و نگهداری دارد.

آیا پرینتر HP شما شروع به جمع کردن کاغذ کرده است؟ هنگام چاپ، ایرادات مختلفی ظاهر می شود (خطوط موازی یا عمود بر هم، هاله پس زمینه، شکاف، خطوط یا نقاط افقی، چاپگر یک صفحه سفید یا سیاه خالص چاپ می کند) شاید با بازگردانی کارتریج به شما کمک شود . با این حال، ممکن است که خود پرینتر نیاز به تعمیر داشته باشد. به هر حال، بسیاری از مشکلات توصیف شده می تواند ناشی از فیوزر معیوب، برد کنترل، نقص منبع تغذیه ولتاژ بالا، نقص واحد لیزری یا سایر واحدها و دستگاه های چاپگر لیزری غیر مرتبط با خود کارتریج باشد.

تعمیرات پرینتر Hp

تجهیزات با کیفیت خوب بدون عیب و نقص و به مدت طولانی کار می کنند به شرطی که در صورت لزوم تعمیرات و سطح مناسبی از خدمات ارائه شود. به منظور سرویس دهی کارآمد و مؤثر به دستگاه های چندکاره HP، دانش داشتن و نکات ظریف و در نتیجه تجربه کاری کافی مورد نیاز است.

تعمیر پرینتر hp

اگر نیاز به تعمیرات پرینتر hp دارید، انتخاب متخصصان برای این امر بدیهی است. شرکت ما که بیش از یک دهه است که تعمیرات این تجهیزات با پیچیدگی های مختلف را ارائه می دهد، به تمام سوالات شما پاسخ خواهد داد و مشکلات تجهیزات را حل خواهد کرد. رفع خرابی های جدی وظیفه ماست!

در مرکز خدمات تعمیرباما می توانید تعمیر پرینترهای اچ پی از هر مدلی را سفارش دهید. چه یک چاپگر جوهرافشان یا یک چاپگر لیزری داشته باشید، مهم نیست، متخصصان ما به راحتی هر گونه پیچیدگی را برطرف می کنند، تعمیرات را سریع و کارآمد انجام می دهند.

تعمیر پرینترهای HP با عیب یابی آغاز می شود. استاد به طور دقیق علت نقص را تعیین می کند و به اصطلاح “تشخیص می دهد”. پس از آن، پرینتر تعمیر می شود، در صورت لزوم، تعویض قطعات معیوب و همچنین روغن کاری، تنظیم و تمیز کردن اجزای اصلی انجام می شود. برای اطمینان مشتریان از قابلیت اطمینان و کیفیت بالای کار انجام شده، ما ضمانت و پشتیبانی فنی ارائه می دهیم.

چگونه متوجه می شوید که چاپگر HP شما نیاز به تعمیر دارد؟

پیشنهاد می کنیم با دلایل اصلی خرابی پرینترهای اچ پی آشنا شوید. بیایید با مدل های جوهر افشان شروع کنیم. تعمیر پرینترهای جوهر افشان HP در صورت خرابی مکانیزم واحد چاپ انجام می شود. شما می توانید چنین نقص هایی را خودتان تشخیص دهید: هنگامی که می خواهید چاپ کنید، چاپگر شما کار نمی کند و هد چاپ از حرکت باز می ایستد. تعمیر پرینترهای جوهرافشان HP در این مورد شامل تمیز کردن چرخ دنده ها، راهنماها و چرخ دنده ها می باشد.

اگر متوجه هر یک از مشکلات ذکر شده در دستگاه خود شدید، فوراً با خدمات تعمیر پرینتر HP تعمیر باما تماس بگیرید. این احتمال وجود دارد که مشکل هنوز خیلی پیچیده نشده باشد. شما بتوانید با یک تمیز کردن ساده به جای تعمیر اساسی از پس آن برآیید.

مرکز خدمات رسمی تعمیر چاپگر اچ پی، تعمیرات سریع و کارآمد را درتهران با ضمانت ارائه می دهد. کارشناسان ما هرگونه نقص در عملکرد تجهیزات خانگی و اداری را برطرف می کنند، قطعات جایگزین خوبی برای چاپگر شما انتخاب می کنند.

تعمیرباما از متخصصان مجربی استفاده می کند که به خوبی از تمام ویژگی های فناوری HP آگاه هستند. برای افزایش طول عمر چاپگر لیزری یا جوهرافشان، مراجعه به موقع به مرکز خدمات برای تشخیص و تعمیرات جامع ضروری است.

4.5/5 - (8 امتیاز)
نوشتهٔ پیشین
تعمیر پرینتر اپسون
نوشتهٔ بعدی
تعمیر فکس

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

5 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست