تعمیر پرینتر پاناسونیک

تعمیر پرینتر پاناسونیک

تعمیر در محل و منزل

تعمیر در محل و منزل

۶ماه گارانتی

نمایندگی پرینتر

نمایندگی انواع پرینتر

زیرنظر اتحادیه

زیرنظر اتحادیه

تعمیر پرینتر پاناسونیک یکی از وظایف دپارتمان پاناسونیک شرکت تعمیر با ما می باشد. تعمیر پرینتر پاناسونیک جزو تخصصهای این شرکت میباشد، چون تکنسین های این شرکت بر اساس دوره های آموزشی که در نمایندگی های اصلی شرکت پاناسونیک در کشور امارات دیده اند اقدام به تعمیر دستگاه شما می کنند. از مهمترین ابزار های هر شرکت پرینترهای ان مجموعه می باشد و تعمیر با ما اهمیت سرعت در تعمیر پرینتر پاناسونیک شما را درک میکند.

مشکلات متداول پرینتر های پاناسونیک:

  • پرینتر پاناسونیک روشن نمی شود.
  • پرینتر پاناسونیک کاغذ نمی کشد.
  • پرینتر پاناسونیک کاغذ را مچاله میکند.
  • پرینتر پاناسونیک روی کاغذ خط می اندازد.
  • پرینتر پاناسونیک چاپ نمی کند.
  • پرینتر پاناسونیک رنگ ها را قاطی میکند.
  • پرینتر پاناسونیک صدا می دهد.
  • پرینتر پاناسونیک کمرنگ چاپ می کند.

عیب یابی پرینتر پاناسونیک


مهمترین و کلیدی ترین قسمت از تعمیرات پرینتر پاناسونیک ایراد یابی صحیح آن می باشد. اگر ایراد دستگاه به درستی تشخیص داده نشود هزینه های بیشتر در بر دارد و در نهایت دستگاه به طور مطلوب تعمیر نمی شود. به همین دلیل ما در تعمیرباما از روش های علمی و تجربی که طی سالیان زیاد به دست آورده ایم ، ایراد یابی را روی دستگاه انجام می دهیم.
ایراد یابی توسط تجهیزات مختلفی انجام می شود تا مشکل دستگاه به درستی معلوم شود و تعمیرات بر اساس اصول و روش درست آن صورت پذیرد.

تجهیزات تعمیر پرینتر

پرینتر پاناسونیک از قسمت های مختلف مکانیکال و الکترونیکال تشکیل شده که هر بخش برای ایراد یابی و تعمیرات آن نیازمند تجهیزات بسیار دقیقی میباشد. بعد از ایراد یابی تمامی قطعات به صورت مجزا با استفاده از تجهیزات پیشرفته مورد بررسی قرار میگیرد تا اگر بخشی به درستی کار نکند از همین ابتدا ما از آن اطلاع داشته باشیم تا در روند تعمیرات بتوانیم تمامی این موارد را رفع کنیم. تعمیر باما آخرین تجهیزات روز دنیا را در اختیار دارد تا بتواند تعمیرات مطلوبی را بر روی دستگاه های پاناسونیک انجام دهد.

قطعات پرینتر پاناسونیک

در تعمیرات پرینتر پاناسونیک باید از قطعات اصلی و اورجینال که مورد تایید نمایندگی رسمی پاناسونیک میباشد استفاده شود. استفاده از قطعات نامرغوب می تواند خسارات بسیار زیادی به دیگر بخش های پرینتر پاناسونیک وارد کند از این رو شرکت تعمیر با ما تنها با استفاده از قطعات اصلی اقدام به تعمیر پرینتر پاناسونیک می کند. همچنین در جهت اعتماد سازی قطعه معیوب به مشتری تحویل داده میشود. همچنین قطعاتی که روی دستگاه شما استفاده می شود دارای گارانتی معتبر از شرکت تعمیر با ما میباشد.

تعمیر پرینتر پاناسونیک

کارشناسان تعمیر پرینتر پاناسونیک

کارشناسانی که در شرکت تعمیر باما برای تعمیرات پرینتر پاناسونیک استخدام شده اند همگی در نمایندگی های رسمی شرکت پاناسونیک در امارات دوره دیده اند و دارای مدرک رسمی از این نمایندگی میباشند . مکانیزم دستگاه های پاناسونیک بسیار پیشرفته می باشد و از این رو کارشناسان ما برای تعمیرات پرینتر پاناسونیک با استفاده از نقشه های رسمی شرکت سازنده و تجربیات بسیار زیادی که از تعمیرات هزاران مدل پرینترهای پاناسونیک داشته‌اند اقدام به تعمیر پرینتر می کنند . کارشناسان ما پس از ایراد یابی و استفاده از قطعات اصلی تعمیراتی را روی دستگاه انجام میدهند که تقریبا می توان گفت دستگاه به تنظیمات اولیه کارخانه برمیگردد و تعمیراتی که روی دستگاه انجام می شود دارای گارانتی معتبر می باشد.

متد های تعمیر پرینتر پاناسونیک

ما با استفاده از متدهای روز و روشهای رسمی که نمایندگی پاناسونیک برای تعمیرات دستگاه های خود به کارشناسان مورد تایید خود ارائه کرده و با توجه به تعمیراتی که مورد نیاز دستگاه شماست و تجربه طولانی مدت کارشناسان ما اقدام به تعمیر پرینتر پاناسونیک شما می کند. نقشه هایی وجود دارد که قسمت های مکانیکی و الکترونیکی پرینتر های پاناسونیک در آن کشیده شده این نقشه ها تنها در اختیار نمایندگی رسمی پاناسونیک میباشد. با استفاده از این نقشه ها و تجربه هایی که در تعمیرات پرینتر پاناسونیک در طول سالیان زیاد داشتیم بهترین روش را برای تعمیرات پرینتر شما استفاده می کنید.

شارژ کارتریج پرینتر پاناسونیک

تعمیر پرینتر
یکی از رایج ترین مشکلاتی که برای پرینتر ها به وجود می آید تمام شدن مخزن جوهر یا به اصطلاح کارتریج ان می باشد. بستگی به مصرف شما ممکن است کارتریج بین یک تا چهار ماه مصرف شود. از زمانی که کارتریج را شارژ میکنید زمان استاندارد برای استفاده از آن حدود چهار ماه می باشد. البته نسبت به موادی که با آن کارتریج شما شارژ شده ممکن است این زمان بیشتر هم شود. بعضی از شرکت ها به علت مصرف بالایی که دارند کارتریج انها کمتر از این مدت مصرف میشود و نیاز به شارژ مجدد کارتریج خود دارند.
شرکت تعمیر باما برای رفاه حال مشتریان خود شارژ کارتریج مشتری را در محل و در کمترین زمان انجام میدهد بستگی به مدل کارتریج شما ما میتوانیم در زمانی که کارتریج شما شارژ میشود، کارتریج جایگزینی را به شما بدهیم تا این دستگاه حیاتی در مجموعه شما از کار نیافتد. تنها کافیست با شماره ۶۱۳۲۸ تماس بگیرید.

سرویس پرینتر پاناسونیک

در تعمیرات پرینتر پاناسونیک اصطلاحی داریم به نام جنرال سرویس یا سرویس کلی برای دستگاه ها بنا به مصرف آنها سالی یک یا دو بار نیاز است که پرینتر پاناسونیک سرویس کلی شود. می توان گفت بعد از یک سرویس کلی دستگاه شما مانند روز اول خواهد شد و تنها نیاز است که شارژ شود. سرویس کلی از هزینه های آتی جلوگیری کرده و باعث می شود این دستگاه مهم هیچ وقت از کار نیفتد.

هزینه تعمیر پرینتر پاناسونیک

هزینه تعمیراتی که برای تعمیرات پرینتر شما در نظر گرفته شده بر اساس قیمت های مصوب توسط اتحادیه فناوران و رایانه تدوین شده. در بسیاری موارد با تخفیفات مختلفی برای تعمیرات دستگاه شما در نظر گرفته ایم . هزینه ای که در تعمیر با ما میپردازید بسیار مناسب است. چون شرکت های بسیار مختلفی آن را تایید کرده تعمیرات ماشین های اداری خود را به ما سپرده‌اند.

کنترل کیفیت تعمیرات پرینتر

بعد از تعمیرات، دستگاه شما به قسمت کنترل کیفیت شرکت تعمیر با انتقال داده میشود. تا کارشناسان کنترل کیفیت دستگاه شما را کاملاً کنترل و چک کرده تا اگر ایرادی از چشم کارشناسان دور مانده باشد آنها را پیدا و رفع کنند. بعد از کنترل کیفیت، دستگاه ها آماده می شوند تا تحویل مشتری شود.

 پذیرش پرینتر پاناسونیک

به ۳ صورت در شرکت تعمیر باما پذیرش صورت می گیرد:
۱-پذیرش حضوری که میتوانید. به صورت حضوری به آدرس میدان توحید ابتدای ستارخان کوچه خلخال پلاک ۲۸ طبقه دوم تشریف بیاورید. دستگاه را به صورت حضوری به کارشناسان ما تحول دهید.
۲-روش بعدی روش سرویس در محل می باشد. در این روش بنا به مدل دستگاه شما و ایرادی که دستگاه شما دارد. کارشناسان را به محل شما اعزام می‌کنیم تا تعمیرات به صورت سرویس در محل انجام پذیرد.
۳-قسمت آخر پذیرش در محل می باشد. که کارشناسان ما به محل شما اعزام شده دستگاه شما را تحویل می‌گیرند. به کارگاه شرکت منتقل میکند تا بعد از تعمیرات دستگاه به شما عودت داده شود.

تعمیر پرینتر پاناسونیک

فروش پرینتر پاناسونیک

قسمت فروش شرکت تعمیر با ما امکاناتی را برای مشتریان محترم در نظر گرفته تا اگر بنا به نیاز خود، نیاز به خرید دستگاه یا فروش دستگاه خود داشته باشند تعمیر با ما بتواند در این امر یاری گر مشتریان عزیز باشد.

5/5 - (3 امتیاز)
نوشتهٔ پیشین
تعمیر فکس سامسونگ
نوشتهٔ بعدی
چه پرینتری بخریم؟

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست