تعمیر فکس..

تعمیر فکس

فکس
بدون دیدگاه

تعمیر دستگاه فکس در نمایندگی تعمیر با ما توسط تیم تخصصی و با استفاده از تجهیزات مدرن انجام می شود. تیم تعمیرات فکس برای ترمیم مدل های مختلف این دستگاه، اول آن را عیب یابی می کنند تا بدانند ایراد دقیقا مربوط به کدام بخش است. سپس قطعات آسیب دیده را ترمیم یا تعویض کرده و در صورت نیاز، کارتریج را شارژ یا تعویض می نمایند.

به این ترتیب مشکلات عملکردی فکس برطرف شده و می توانید بدون ایراد از آن استفاده کنید. برای دریافت این خدمات و تعمیر دستگاه فکس در محل، کافی است با نمایندگی تعمیر باما تماس بگیرید. در ادامه مقاله هم نکات کاربردی را در خصوص  دستگاه فکس به شما ارائه می دهیم تا اطلاعات بیشتری در این مورد داشته باشید.

نمایندگی تعمیر با ما  در تعمیرات فوق تخصصی و حرفه ای انواع دستگاه های الکترونیک این افتخار را دارد که طی سالیان طولانی به عنوان مرکز معتمد و منتخب کاربران مطرح بوده است. تعمیر و فروش انواع محصولات اچ پی به صورت فوق تخصصی و حرفه ای در این مرکز انجام می گیرد. محوریت و شعار اصلی مجموعه تعمیر با ما مشتری مداری و توجه به حقوق مشتریان گرامی می باشد.

تعمیر فکس – نمایندگی تعمیرات لوازم اداری

نمایندگی تعمیر با ما در زمینه تعمیر فکس مفتخر است با سال ها تجربه در زمینه تعمیر دستگاه فکس رضایت کاربران گرامی را بدست آورد. خدمات ارائه شده در این مجموعه دارای  گارانتی  و با داشتن تعمیرکاران مجرب و خبره به یکی از معتبر ترین نمایندگی تعمیرات دستگاه فکس در بین دیگر تعمیرگاه ها تبدیل شده است.

دستگاه فکس یکی از مهم ترین دستگاه های اداری می باشد که برای ارسال نامه کاربرد دارد در صورتی که به طور ناگهانی دچار خرابی شود باعث اختلال در امور می گردد. به همین دلیل در زمان مشاهده باید سریعا تعمیر گردد برای تعمیر دستگاه فکس با مجموعه تعمیر با ما کپی در نمایندگی تعمیرات لوازم اداری و ….تماس گرفته تا در اسرع وقت نسبت به رفع مشکل دستگاه شما اقدام شود.

تعمیر فکس..

تعمیر انواع دستگاه های فکس

تعمیر دستگاه فکس لیزری

همانطور که از اسم آن پیداست این دستگاه به وسیله لیزر کار می کند و در انواع مدل های دو کاره ، سه کاره و چهار کاره به بازار عرضه شده اند. از ویژگی های این دستگاه می توان به قابلیت اتصال به شبکه کامپیوتر و خروجی پورت LAN و USB اشاره کرد. جهت تعمیر دستگاه فکس لیزری به نمایندگی تعمیربا ما  مراجعه نمایید.

تعمیر دستگاه فکس کاربنی

اساس کار این دستگاه ها معمولا یکی است و همگی یک کار مشترک را انجام می دهند. مواد اولیه مصرفی در این نوع فکس کاربن مخصوص می باشد. این کاربن ها اساسا در هر دستگاه متفاوت است و بهتر است برای خرید دستگاه فکس ، دستگاهی را انتخاب کنید که کاغذ های کاربن آن وجود داشته باشد و به زودی بازار را ترک نکند زیرا شما با استفاده از دستگاه فکس به این کاغذ های کربن نیاز دارید.

تعمیر دستگاه فکس حرارتی

این فکس ها روی کاغذ های مخصوص خود چاپ می شوند که با استفاده از سنسور های حرارتی اقدام به چاپ روی کاغذ مخصوص خود می کند. این نوع از دستگاه ها شبیه به دستگاه کارتخوان و خودپرداز عمل می کند

 مشکلات رایج در دستگاه فکس

دستگاه فکس نیز مانند بقیه دستگاه های اداری ممکن است دچار آسیب دیدگی و خرابی بشوند و این موضوع اجتناب ناپذیر است. امروزه به وسیله تمامی تجهیزات پیشرفته می توان وسیله های برقی و الکترونیکی را تعمیر کرد پس جای نگرانی وجود ندارد.

 •  خرد شدن و ساییدگی چرخ دنده ها
 • تجمیع کاغذ
 • ایجاد صداهای اضافی
 •  ایجاد مشکل در ارتباط دستگاه
 •  خرابی کاغذ کش

تعمیر دستگاه فکس در محل

تعمیر در محل از خدماتی است که ارائه ی آن به کاربران کار آسانی نیست اما مجموعه تعمیر با ما گارانتی خدمات مربوط به تعمیر دستگاه فکس در محل را برای مشتریانی که بنا به هر دلیلی توانایی انتقال دستگاه به نمایندگی تعمیرات دستگاه فکس ندارند ارائه می نماید. برای انجام تعمیر دستگاه فکس در محل فقط باید با نمایندگی تعمیرات دستگاه فکس تماس بگیرید. پس از ثبت درخواست تعمیر دستگاه فکس در محل تعمیرکار سیار در سریع ترین زمان ممکن به محل مورد نظر شما اعزام می گردد.نند.

تعمیر فکس..

بیشترین دلایل خرابی فکس همراه راهکار

فکس ممکن است دلایل متعدد و گوناگونی برای خراب شدن داشته باشد که برخی از رایج‌ترین مشکلات دستگاه فکس و راهکار تعمیر آن‌ها را در ادامه مطرح کرده‌ایم.

ارسال و دریافت نشدن فکس

راهکار: بررسی سالم بودن سوکت و اتصال صحیح آن، بررسی امکان تماس گرفتن با تلفن،اتصال سیم تلفن بدون وجود رابط، قطع کردن تلفن و وصل کردن تلفن دیگر، بررسی درست وارد کردن شماره خط مقصد ،بررسی اتصالات خطوط تلفن ، بررسی داشتن دستگاه فکس خط مقصد

چاپ نشدن فکس

راهکار: تغییر سایز کاغذ با توجه به استاندارد مورد نیاز ، بررسی پر بودن سینی کاغذ ،بررسی گیر نکردن کاغذ و تکه کاغذ درون فکس،  بررسی کیفیت کاغذ موجود در سینی ،بررسی مناسب بودن اندازه کاغذ ، امتحان مجدد با کاغذی با اندازه متناسب

کم بودن کیفیت فکس دریافتی

راهکار:  تمیز کردن شیشه اکسپوژر

روشن نشدن فکس

راهکار:  بررسی درست روشن بودن فکس ، بررسی آسیب نداشتن کابل برق فکس و پریز ،قطع کردن کابل برق و وصل مجدد

دریافت نشدن فکس با وجود دسترسی ارسال فکس

راهکار: پر کردن سینی کاغذ ، جایگزین کردن کارتریج جدید

زنگ نخوردن تلفن فکس

راهکار:  بررسی سالم بودن بلندگو و برد ، بررسی تنظیمات و باصدا کردن تنظیمات زنگ خوردن تلفن ، ری استارت کردن فکس

دریافت ارور Fatal

راهکار: بررسی اتصال مودم ، روشن و خاموش کردن مودم

سفید ظاهر شدن فکس ارسالی توسط شما

راهکار: بررسی تمیز بودن تصویر زمینه تصویر دریافتی ،قرار دادن سند اصلی در جهت مناسب، درست کردن چگالی تصویر

واحدهای تعمیرات  فکس در نمایندگی تعمیر با ما

وجود یک مرکز تخصصی که ارائه‌گر تمامی خدمات مرتبط با تعمیرات فکس است، سبب گشته تا کاربران دستگاه‌های فکس بی‌هیچ دغدغه‌ای به کار با این محصولات بپردازند و بابت خرابی های احتمالی نگرانی نداشته باشند. مرکز تعمیرات فکس  با ایجاد واحدهای تخصصی مرتبط با تعمیر هر محصول نظیر واحد تعمیرات تلویزیون پاناسونیک، واحد تعمیرات لپ تاپ پاناسونیک، واحد تعمیرات تلفن پاناسونیک و ….

خدمات ارائه شده در مرکز تعمیر فکس در تعمیر با ما

 •     تعویض قطعات معیوب فکس پاناسونیک در صورت نیاز
 •     رفع صدای ناهنجار دستگاه‌های فکس پاناسونیک
 •     رفع اختلالات دستگاه در زمان ارتباط
 •     تعمیر شکستگی چرخ‌دنده‌ها
 •     رفع اشکال جمع‌شدگی کاغذ
 •     رفع صدای نابهنجار دستگاه
 •     تعمیر اشکال ساییدگی چرخ‌‌دنده‌های فکس در زمان ارسال و دریافت پیام
 •     قطع و وصل شدن ارتباط دستگاه
 •     تعمیر فکس پاناسونیک رولی، کاربنی، لیزری، حرارتی و …
 •     تهیه و عرضه انواع مواد مصرفی فکس رول کاربنی لیزری، فکس لیزری رنگی و …
 •     فروش مواد شارژ کارتریج
 •     تهیه و عرضه مواد مصرفی نظیر تونر، درام، کارتریج و …
 •     تعمیر دستگاه‌های فکس پاناسونیک در محل
 •     مشکل ارسال نشدن فکس

برای خواندن مطالب بیشتر درباره تعمیر فکس پاناسونیک شما می توانید به ادرس مورد نظر مراجعه کنید.

امتیازدهی
نوشتهٔ پیشین
تعمیر پرینتر hp
نوشتهٔ بعدی
تعمیر فکس پاناسونیک

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست