تعمیر فکس

تعمیر فکس پاناسونیک

فکس
بدون دیدگاه

تعمیر فکس پاناسونیک با توجه به کاربرد بالای آن در مراکز اداری و سازمان‌ها، نیازمند سرعتِ عمل و تخصص بالای کارشناسان تعمیر است. تخصص و سرعت عمل کارشناسان تعمیر، سبب تعمیر و تحویل دستگاه در کمترین زمان و با بالاترین کیفیت به مرکز مربوطه می‌گردد و این امکان را برای کاربر فراهم می‌سازد تا بی‌هیچ فوت وقتی، به ارسال و یا دریافت نامه‌های مورد نیاز بپردازد.

بروز ایراد و عیب در سیستم فکس، در واقع سبب بروز اختلال در ارائه خدماتی می‌گردد که در آن‌ها نیاز به دستگاه فکس است؛ بروز اشکالات در فکس‌های پاناسونیک گاه سبب می‌گردد تا کاربر قادر به برقراری ارتباط نشود که این امر در دنیای مبتنی بر ارتباطات امروزی، مشکلی اساسی و جدی به حساب می‌آید. از همین‌روست که سرعت و کیفیت در تعمیر دستگاه فکس بسیار مهم و ضروری تلقی می‌گردد.

نمایندگی رسمی پاناسونیک – تعمیر فکس پاناسونیک

نمایندگی رسمی پاناسونیک با کنار هم قرار دادن فاکتورهای اساسی و مهمی نظیر تخصص، تجربه و امکانات یکی از جامع ترین مراکز ارائه ی سرویس های فروش و تعمیر محصولات باکیفیت کمپانی پاناسونیک است. تکنسین ها و کارشناسان واحد تعمیرات این نمایندگی به دلیل برخورداری از سابقه ی کاری درخشان و در اختیار داشتن به‌ روزترین ابزارآلات فنی، قادر به رفع تمامی اشکالات ساختاری محصولات پاناسونیک می باشند. خدمات تخصصی نمایندگی مجاز پاناسونیک در تعمیر تجهیزات اداری با ما کپی  دارای هیچ گونه محدودیتی نبوده و کلیه ی تولیدات پاناسونیک از جمله ماشین های اداری، تبلت ها، موبایل های هوشمند و تلویزیون های این برند را شامل می شود.

خدمات واحد تعمیرات فکس پاناسونیک

 • فروش مواد شارژ کارتریج
 • تعمیر دستگاه‌های فکس پاناسونیک در محل
 • تهیه و عرضه مواد مصرفی نظیر تونر، درام، کارتریج و …
 • تعمیر فکس پاناسونیک رولی، کاربنی، لیزری، حرارتی و …
 • تهیه و عرضه انواع مواد مصرفی فکس رول کاربنی لیزری، فکس لیزری رنگی و …
 • مشکل ارسال نشدن فکس
 • رفع اختلالات دستگاه در زمان ارتباط
 • رفع صدای ناهنجار دستگاه‌های فکس پاناسونیک
 • تعویض قطعات معیوب فکس پاناسونیک در صورت نیاز
 • رفع مشکل کشیده نشدن کاغذ در فکس پاناسونیک

تعویض قطعات معیوب

استفاده از ماشین های فکس نسبت به سال های پیش کاهش شدیدی داشته است. این موضوع در کاهش اثر استهلاک بر قطعات مختلف فکس نیز موثر بوده است. اما از طرفی ممکن است عدم استفاده از قابلیت های فکس پاناسونیک باعث از کار افتادگی برخی از بخش های تشکیل دهنده ی آن شود. گاهی اوقات در چنین شرایطی تعمیر جای خود را به تعویض قطعه می دهد. با حضور در نمایندگی تعمیرات فکس پاناسونیک  در تعمی با ما کپی می توانید مطمئن باشید که تعویض قطعه با نمونه ی اورجینال مشابه انجام شود. فراموش نکنید که استفاده از قطعات تقلبی و بی کیفیت دلیلی برای مرگ تدریجی دستگاه فکس است. ریسک مراجعه به مراکز تعمیراتی ناشناس را از یاد ببرید و از خدمات نمایندگی رسمی پاناسونیک بهره مند شوید.

اشکالات و اختلالات رایج در دستگاه فکس پاناسونیک

 1. شکستگی چرخ‌دنده‌های فکس
 2. جمع‌شدگی کاغذ فکس
 3. بروز صدای نابهنجار از دستگاه
 4. ساییدگی چرخ‌‌دنده‌های فکس در زمان ارسال و دریافت پیام
 5. قطع و وصل شدن ارتباط دستگاه

تعمیر دستگاه فکس پاناسونیک

در این جا تعمیر با ما ما ارائه دهنده خدمات تعمیرات انواع مختلف از دستگاه فکس پاناسونیک  می باشد . انواع مختلف فکس پاناسونیک به شرح ذیل می باشد:

 •  تعمیر دستگاه فکس پاناسونیک مدل KX-FP 711
 •  تعمیر دستگاه فکس پاناسونیک مدل KX-FP701
 •  تعمیر دستگاه فکس پاناسونیک مدل KX-FL612
 •  تعمیر دستگاه فکس پاناسونیک مدل KX-FP365
 •  تعمیر دستگاه فکس پاناسونیک مدل KX-MB2085
 •  تعمیر دستگاه فکس پاناسونیک مدل KX-FM386
 •  تعمیر دستگاه فکس پاناسونیک مدل FP711CX-W
 •  تعمیر دستگاه فکس پاناسونیک مدل FP-701CX
 •  تعمیر دستگاه فکس پاناسونیک مدل KX-FT503-CX
 •  تعمیر دستگاه فکس پاناسونیک مدل KX-FT987CX

تعمیر فکس

رفع مشکل عدم ارسال فکس در دستگاه های پاناسونیک

مهم ترین مشکلی که می تواند طی به کارگیری دستگاه های فکس پاناسونیک گریبانگیر کاربر شود، عدم ارسال فکس است. قطعی یا خرابی اتصالات، قطع شدن مودم در دستگاه هایی که با اینترنت کار می کنند و تداخلات ارتباطی میان مودم و خط تلفن اصلی ترین مسائلی هستند که معضل ارسال نشدن فکس را به وجود می آورند. در صورت تداوم اختلالات مرتبط با عدم انتقال فکس مورد نیاز به مقصد و صحت خطوط تلفن و اینترنت مورد استفاده، تماس با مراکز تعمیراتی معتبر ضرورت می یابد.

بهتر است تعمیر فکس پاناسونیک را به تکنسین های ماهر این حوزه خود بسپارید . زیرا تعمیر و تعویض اشتباه قطعات بر تعداد ایرادات دستگاه فکس افزوده و شما را متحمل هزینه های  بیشتری خواهد کرد.

تعمیر فکس پاناسونیک در محل

پاناسونیک دارای دستگاه های چند کاره ی عظیم الجثه ای است که فکس یکی از قابلیت های فنی آن است. در چنین شرایطی مسلما فرآیند جابه جایی دردسرهای خاصی برای کاربر خواهد داشت. در این راستا نمایندگی تعمیر فکس پاناسونیک به رفاه و آسایش کاربران دستگاه های چند کاره ی پاناسونیک اندیشیده و با ارائه ی سرویس های تعمیر در محل تمامی عیوب ریز و درشت فکس های پاناسونیک را برطرف می سازد. جهت استفاده از این سرویس، کافی است با واحد تعمیرات تماس گرفته و مشکل دستگاه را با همکاران ما در میان بگذارید. تیم اعزامی به آدرس ثبت شده از سوی شما در مدت زمان کمی دستگاه فکس مورد نظر را بازیابی می نمایند.

تعمیرات فکس در کدام موارد ضروری است؟

عوامل محیطی در کنار طراحی ظریف موجب شده اند که دستگاه فکس مستعد مشکلات و ایرادهای مختلفی باشد. فکس با استفاده از خط تلفن یا اینترنت، اسناد را به مقصدی مشخص ارسال می کند. در نتیجه وجود هرگونه مشکل در این بخش ها می تواند عملکرد دستگاه فکس را مختل کند. یکی از اصلی ترین مشکلاتی که در این دستگاه  یا هر برند دیگری را ضروری می سازد، مربوط به زمانی است که چند برگه با هم به داخل دستگاه کشیده می شود یا این که اصلا کاغذ وارد دستگاه نمی شود.

وجود خطوط اضافه روی برگه هم مساله دیگری است که باید به صورت تخصصی بررسی شود. ارسال نشدن فکس به مقصد هم جزء ایراداتی است که معمولا ایجاد شده و کار کاربر را به طور کلی مختل میکند. در کنار همه موارد ذکر شده، شنیده نشدن بوق آزاد از دستگاه فکس، عدم دریافت خودکار فکس، افت کیفیت فکس های دریافتی و مواردی از این دست هم در فرایند تعمیرات فکس پاناسونیک مورد بررسی قرار می گیرند.

عیب یابی فکس پاناسونیک

اولین مرحله در تعمیر فکس پاناسونیک یا هر دستاه فکس دیگری، عیب یابی آن است. در جریان عیب یابی تعمیرکار متوجه می شود که مشکل یا مشکلات موجود چه دلایلی دارند و برای رفع آنها باید چه کرد. وجود هر نوع اختلال در خط تلفن یا شبکه اینترنت، عملکرد فکس را مختل می کند. مشکلات برق هم بر روند کار این دستگاه تاثیر می گذارند. اگر چند برگه به صورت همزمان داخل دستگاه کشیده می شوند، احتمالا ADF یا کاغذکش اتوماتیک دچار ایراد شده و نیاز به تعمیر یا تعویض دارد. این وضعیت همچنین ممکن است روند خروج کاغذ از فکس را با مشکل مواجه کند.

یکی دیگر از مواردی که در عیب یابی فکس پاناسونیک بررسی می شود، آلودگی شیشه اسلیت است. این اتفاق موجب می شود که فکس های ارسالی کیفیت خوبی نداشته باشند و بعضا لکه داشته باشند. به هم ریختن تنظیمات هم می تواند کار فکس را با مشکل مواجه کند. مثلا اگر شما به اشتباه گزینه Auto answer یا پاسخ خودکار را غیر فعال کنید، نمابر مورد نظرتان به مقصد نخواهد رسید. پس از طی مرحله عیب یابی، تکنسین بهترین روش تعمیرات را متناسب با بخش های آسیب دیده و شدت و نوع خرابی انتخاب می کند.

تعمیرات فکس پاناسونیک

تعمیر فکس و به ویژه تعمیر فکس پاناسونیک را می توان در مرکز خدمات ما انجام داد. قاعدتاً دستگاه های فکس بدون خاموش شدن شبانه روزی استفاده می شوند و به مرور زمان خرابی ها و مشکلات مختلفی با آن پیش می آید. بیایید مشکلات اصلی در عملکرد فکس را در نظر بگیریم، در صورت نیاز به تعمیر فکس پاناسونیک تعمیرباما مراجعه کنید. از ایرادات متداولی که به ما مراجعه می کنند می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • فکس پیام ها را ارسال می کند و متن را با رگه های سیاه روی کاغذ چاپ می کند
 • خطوط سیاه هنگام چاپ اسناد چاپ می شوند
 • هنگام چاپ، دریافت و همچنین کپی یک سند، فقط در نیمی از برگه از طریق فکس چاپ می شود.
 • اسناد از طریق فکس ارسال یا دریافت نمی شوند
 • فکس متن را دوباره چاپ نمی کند
 • فکس پاناسونیک می‌نویسد «جمع کاغذ»، اگرچه در واقع کاغذ گیر نکرده است
 • فکس نمی تواند کاغذ بردارد
 • با دریافت اطلاعات، فکس اغلب رگه های عمودی سفید روی کاغذ ایجاد می کند
 • پاره شدن کاغذ حرارتی هنگام چاپ

تعمیر فکس پاناسونیک در تهران

هنگام تماس با مرکز خدمات تعمیر فکس پاناسونیک در تهران، ما تضمین می‌کنیم که در عیب‌یابی راهنمایی نسبتاً فوری و بسیار ماهر دریافت خواهید کرد. کارگاه ما در تهران واقع شده است. تشخیص خرابی فکس در بیشتر موارد در روز تماس انجام می شود. پس از عیب یابی فکس توسط تکنسین، هزینه و شرایط تعمیر با مشتری توافق می شود. وقتی با تعمیر موافقت کردید، تکنسین های ما  کار تعمیر را ادامه می دهد. علاوه بر این، پس ازتعمیر و برطرف شدن تمامی ایرادات دستگاه تکنسین، تست های لازمه را انجام داده و بعد به کاربر گرامی تحویل می دهد. لازم به ذکر است که قطعات تعویض شده دارای ۶ ماه گارانتی می باشد

شما می توانید صد در صد مطمئن باشید که در هنگام تعمیر دستگاه های فکس، متخصصان ما از کارکرد طولانی مدت و باکیفیت تجهیزات در آینده اطمینان حاصل خواهند کرد.

تعمیر فکس پاناسونیک با گارانتی ۶ ماه

شرکت تعمیرباما تعمیرات دستگاه فکس پاناسونیک را انجام می دهد. ما سال ها است که در زمینه تعمیر تجهیزات اداری فعالیت می کنیم و تیمی از صنعتگران خبره داریم که تمام ویژگی های فکس پاناسونیک و نقاط ضعف آنها را می شناسند. بنابراین، در مرکز خدمات ما امکان انجام تعمیرات با هر پیچیدگی وجود دارد.

ما همیشه مجموعه زیادی از قطعات یدکی در انبار داریم که به ما امکان می دهد تعمیرات را به سرعت انجام دهیم. در صورت عدم وجود قطعات یدکی لازم در انبار، آنها را مستقیماً از تولید کنندگان سفارش می دهیم که زمان تحویل را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد. در شرکت تعمیر باما تعمیر فکس پاناسونیک با گارانتی ۶ ماه انجام می شود.

قبل از شروع تعمیر، دستگاه تشخیص داده می شود که بر اساس آن زمان مورد نیاز برای تعمیر و هزینه آنها یررسی می شود. اگر تعمیر به دلیل هزینه بالای آن امکان پذیر نیست، به شما توصیه می شود که یک دستگاه فکس جدید خریداری کنید.برای جلوگیری از تعمیرات پرهزینه، ما تعمیر و نگهداری پیشگیرانه و عیب یابی فکس را ارائه می دهیم. این به حفظ عملکرد خوب دستگاه و جلوگیری از خرابی های ناخواسته کمک می کند.

خدمات تعمیر فکس پاناسونیک با گارانتی ارائه می شود که بسته به پیچیدگی تعمیر می تواند به 6 ماه نیز برسد. کافی است برای در خواست خدمات با شماره 02161328 تماس بگیرید.

امتیازدهی
نوشتهٔ پیشین
تعمیر فکس
نوشتهٔ بعدی
تعمیر فکس سامسونگ

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست