تعمیر دستگاه کپی

تعمیر دستگاه فتوکپی+ضمانت ۶ ماهه

تعمیر دستگاه فتوکپی یکی از پرکاربردترین تجهیزات زندگی روزمره ماست. اما به هر دلیلی ممکن است دستگاه دچار مشکل شود و یا دستگاه ممکن است به هر دلیلی خراب شود. گیر کردن کاغذ یکی از رایج ترین مشکلاتی است که به عنوان خرابی دستگاه فتوکپی با آن مواجه می شود. تعمیر خرابی گیر کردن کاغذ بسیار ساده است و زمان کمی می برد. شرکت تعمیر باما با تعمیر دستگاه فتوکپی و ضمانت ۶ ماهه در خدمت شما مشتریان گرامی می باشد.

پشتیبانی لازم برای تعمیر دستگاه فتوکپی شما توسط افراد حرفه ای و دوره دیده در شرکت تعمیر باما انجام می شود. برخی از مشکلات می تواند ناشی از استفاده نادرست از دستگاه باشد. دستگاه‌هایی که به ندرت استفاده می‌شوند دچار خشک شدم جوهر می‌شوند. در چنین مواقعی ممکن است کاغذ خالی و محو و یا کم رنگ چاپ شود. برای جلوگیری از بروز چنین مشکلاتی، لازم است دستگاه را به طور مرتب سرویس و نگهداری کنید.

تعمیرات دستگاه فتوکپی با ضمانت ۶ ماهه

تعمیرات دستگاه فتوکپی سیاه و سفید و فتوکپی رنگی در شرکت تعمیرباما انجام می شود. پس از انجام فرآیند عیب یابی دستگاه هایی که به شرکت ما می آیند، با مشتری تماس گرفته و اعلام هزینه می شود و پس از تایید شما مشتریان عزیز، مراحل تعمیر دستگاه فتوکپی انجام می شود. هیچ هزینه ای جهت تشخیص عیب در شرکت تعمیرباما دریافت نمی کند. اولویت ما رضایت مشتری است. ما تعمیر و نگهداری کلیه دستگاه ها را با دقت زیادی انجام می دهیم. خدمات فنی ما ، سال هاست که خدمات تعمیر و نگهداری دستگاه های فتوکپی برند های مختلف را با تیم حرفه ای به مشتریان عزیز ارائه می دهد.

تعمیر دستگاه فتوکپی در محل با ضمانت ۱۰۰%

تعمیرات دستگاه فتوکپی

دستگاه های فتوکپی به دو دسته فتوکپی سیاه و سفید و فتوکپی رنگی تقسیم می شوند که با توجه به سایز دستگاه ها در شرکت تعمیرباما  خدمات تعمیردستگاه فتوکپی در محل ارائه می شود. ما خدمات تعمیر و نگهداری با ضمانت ۶ ماهه را برای تمامی برندها و مدل ها در تعمیر دستگاه فتوکپی ارائه می دهیم. ما به عنوان یک شرکت تعمیرات دستگاه فتوکپی سالهاست که با کادر متخصص خود پشتیبانی فنی را به تهران و تمامی استان های ایران ارائه می کنیم. به عنوان یک شرکت، ما خدمات فنی در محل را شرکت ها و مؤسسات ارائه می دهیم.

نحوه تعمیر دستگاه کپی

دستگاه های کپی نقصی ندارند مگر اینکه از عمر قطعات یدکی آنها تمام شده باشد. اما در صورت وجود رطوبت بیش از حد، گرد و غبارو… که دستگاه فتوکپی در آن قرار دارد، خطر آسیب به آینه ها، سیستم لیزر، سیستم لاستیکی و پودر تونر بسیار زیاد است. در صورت بروز چنین نقص هایی، دستگاه فتوکپی را می توان در مدت ۱۵ تا ۳۰ دقیقه در محل تعمیر کرد. حال به برخی از خطاها و مشکلات دستگاه های فتوکپی می پردازیم:

خطای C 7104

در بین خرابی های دستگاه فتوکپی، یکی از مشکلاتی که با آن مواجه می شود، خرابی C 7104 است. برای رفع این عیب به پشتیبانی فنی نیاز است. خطای C 7104 به دلیل عدم شناسایی تونر است. این مشکل که می تواند توسط سنسور تونر نیز ایجاد شود، با تعویض سنسور قابل حل است.

دستگاه فتوکپی کم رنگ کپی می گیرد

این شایع ترین نوع نقص در بین خرابی های دستگاه کپی است. ممکن است دستگاه از کار بیفتد زیرا مشتری معمولاً متوجه نمی شود که تونر تمام شده است. با این حال، در برخی موارد، صفحات خالی ممکن است نه تنها به دلیل تمام شدن تونر، بلکه به دلایل دیگر ظاهر شوند. اولین دلیلی که در ابتدای این مشکلات به ذهن خطور می کند، خشک شدن جوهر است. دلیل دیگر این است که جوهر به طور کامل وارد دستگاه نمی شود. در چنین مواقعی، در صورت پر بودن جوهر، ممکن است برای مشکلات دیگر نیاز به پشتیبانی فنی  داشته باشید که شرکت تعمیر باما می تواند خدمات فنی دوره ی را به شما ارائه دهد.

گیر کردن کاغذ در دستگاه فتوکپی

این موضوع که چرا دستگاه فتوکپی کاغذ را فشرده می کند از جمله مسائلی است که در بسیاری از موارد با آن مواجه می شویم. گیر کردن کاغذ نیز یکی از رایج ترین مشکلات دستگاه کپی است. اگر دستگاه کپی را به طور مرتب سرویس کنید، می توانید بر این مشکل غلبه کنید. اقدامات انجام شده به دستگاه کپی اجازه می دهد تا عملکرد خود را در مدت زمان طولانی تری انجام دهد، نه اینکه دفعه بعد با گیر کردن کاغذ مواجه نشوید ولی سرویس دوره ی دستگاه می تواند عمر قطعات دستگاه شما را افزایش دهد. شرکت تعمیرباما با انجام خدمات دوره ی در خدمت شما عزیزان می باشد.

چگونه از گیر کردن کاغذ در دستگاه فتوکپی جلوگیری کنیم؟

دستگاه فتوکپی

راه هایی زیادی برای جلوگیری از این شایع ترین مشکل وجود دارد. انتخاب کاغذ ارزان برای دستگاه فتوکپی یکی از بزرگترین اشتباهات است. کاغذ ارزان و بی کیفیا بیشتر در دستگاه فتوکپی گیر می کند با مطالعه مشخصات کاغذ در حین خرید می توانید کاغذ با کیفیتی خریداری کنید و از شایع ترین علت گیرکردن کاغذ در دستگاه فتوکپی جلوگیری کنید. کاغذهای فتوکپی باید در محیط های کاملا خشک نگهداری شوند. اگر انتهای کاغذهای کپی خمیده شده است، باید از گذاشتن آن در محل مورد نظر خودداری کنید.

چگونه بدون گیر کردن کاغذ  کپی بگیریم؟

نحوه ایجاد کپی بدون گیر کردن کاغذ یا اینکه چرا کاغذ در دستگاه کپی گیر می کند، از جمله موضوعاتی است که بسیاری از افراد در مورد آن سوال می کنند. کپی ناموفق غیر معمول نیست، مشروط بر اینکه کاغذ با کیفیت را در جای مناسب قرار دهید. شما باید مطمئن شوید که کاغذی که دریافت می کنید با کیفیت است.

 

امتیازدهی
نوشتهٔ پیشین
شارژ کارتریج در محل با ۱۰۰٪ ضمانت کیفیت
نوشتهٔ بعدی
تعمیر پرینتر کانن

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست